Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok kiigazodni a legjobb barátomon.

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja volt egy buli, és nagyon furcsán viselkedett, eljátszotta, hogy teljesen részeg, és elkezdett puszilgatni, majd megpróbált lekapni. Megfogta a kezem, és hiába próbáltam kivenni a kezéből a kezem, nem engedte,folyton csak azt mondogatta, hogy milyen értékes vagyok... Arra gondoltam, hogy biztos csak részeg, hülyeségeket beszél. De kiderült aztán, mint mondtam, hogy nem volt részeg. Másnap, mikor szembesítettem ezekkel, azt mondta "...nem emlékszek", és hogy nagyon sajnálja. El sem tudja képzelni miért csinált ilyet... Azóta pedig volt egy kis idő amikor eltávolodtunk emiatt az incidens miatt, kényelmetlenül jött ki neki, gondolom. Most kb. 1 hónapja odajött hozzám szünetben(suliban), hogy hogy vagyok, stb. Bármit mondtam neki, mindenből azt akarta kihozni, hogy megölelhessen. Simogatja az arcom, mindenki aki lát minket, azt hiszi járunk, mivel teljesen úgy viselkedik velem. Én pedig nem tudom mit csináljak, megkérdezni nem merem, mert lehet, hogy megint eltávolodna tőlem... Azt pedig nem akarom. De akkor mit csináljak? Most megint nem tudom miért, de kicsi távolságtartóbb lett. Ja és kb3 éve vagyunk nagyon jó barátok. Segítsetek légysziii! Köszönöm!:)
2011. dec. 22. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, egyértelmű. Többet akar a barátságnál. Beszéljétek ezt meg...
2011. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kicsit*
2011. dec. 22. 21:55
 3/12 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, de hogy kérdezzek rá, hogy ne rohanjon el? Valami ötlet? Mármint átvitt értelemben ne rohanjon el...:)
2011. dec. 22. 21:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerelmes lett beléd.
2011. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Simán kérdezz rá. Az általad leírtak alapján nem fog elrohanni, sőt, örülni fog neki, mert nem neki kell ezt felhozni...
2011. dec. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyenge embereknél előfordulhat, hogy bekattan a barát-zónában. Nem lett volna szabad odatenned őt.
2011. dec. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hhmmmm, milyen okos és ravasz
2011. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
:) nem tartozik éppen a "gyenge" emberek közzé :) de köszönöm a válaszokat. ;) Daw meg fogom próbálni, köszönöm mindenki válaszát :)
2011. dec. 22. 22:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig az, mert egy férfi úgy fél a barát-zónától, mint a tűztől. És sosem hagyja, hogy beleessen akármelyik lánynál is.
2011. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
"küldjem el" a barátságunkból?:D (csak viccelek.) de most komolyan, hozzátenném, hogy nagyon imádok vele lenni, meg nagyon sok mindenben hasonlítunk, és nem tudnék tőle csak úgy megválni, vele tényleg mindent meg tudok beszélni, csak félek, hogy erre a barátságunk mehet... Miért féltek a barát-zónába kerülni?!
2011. dec. 22. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!