Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmet megszállt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmet megszállta egy csaj, és azóta nem nagyon ér rám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A legjobb (szinte egyetlen) barátnőm az osztálytársam, és már 2-3 éve barátnők vagyunk. Van az osztályban egy másik csaj, aki az utóbbi időkben megszállta a barátnőmet... ezzel még nem is lenne semmi baj, de az már baj, hogy mikor ő vele van, én nem lehetek vele. Egyszerűen azt képzeli, hogy ő csak az övé... mindig úgy tervezi a dolgokat, hogy én ne mehessek velük (pl wc-re, büfébe, stb.).:S AZ osztályban nincs több barátom, ezért ilyenkor egyedül üldögélek az osztályban, unatkozok. Eleinte hívott magukkal a barátnőm, de az a csaj mindig megoldja, hogy ne mehessek velük. Mit csináljak?:S:S Nem akarom elveszíteni a legjobb barátnőmet! És nem akarok egyedül lenni a suliban.:(
2009. máj. 19. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg a baratnodnek mi a dorges.Szerintem megerti.
2009. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben jól agyonverném azt a csajt...hát ki ez te Mounika ? :D
2009. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most hogy jön ez ide?!
2009. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

bocsi,nem találtam olyan témát,h. Baráti viszonyok:D ezt találtam a legközelebb álló helynek:P

a többieknek köszi..

2009. máj. 19. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!