Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban milyen lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban milyen lányhoz mentek oda először? .

Figyelt kérdés

...aki könnyű prédának tűnik? (és ha igen, azt mi alapján döntitek el, hogy az? csúnyább egy kicsit? vagy önbizalomhiányosnak tűnik?)


a buli melyik részében (eleje, közepe, vége) "vadásztok"?


légyszi írjatok kort és nemet.


2011. dec. 23. 01:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
akin látszik hogy kicsit szerényebben mosolyog, nem feltűnősködik annyira.
2011. dec. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az hogy melyik részében a bulinak az tökmindegy. amikor ott van a kiszemelt inverzférfi.
2011. dec. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
egyikhez sem, uygan is nincs értelme, alapból ne mpasizni mennek oda a csjok, annak meg nicns értelme, hogy odamegyek és elküldenek.Ha oda is mennék akkor vagy a kiöltözöttekhez akik r*bancnak néznek ki vagy a csúnyácskákhoz.
2011. dec. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
a legsutábbhoz... az oroszlán is a sánta gazellát tamadja meg, mert nem tud elfutni...
2011. dec. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsón jót röhögtem :D


Én speciel ahhoz megyek oda, aki tetszik. Ennyire egyszerű.

2011. dec. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát...

Asszony legyen antilop, én pedig a tigris, mer há mér ne, nem? Há dehogynem...


A legelőig (disco) követem a prédát, már akkor feltűnnek formás combjai, szép idomai. Bent a többi antiloppal, vizilóval is találkozik, füvet eszegetnek, és a tónál iszogatnak. Csendben lapulok a fűben, bár néha elkap a dzsungelláz, olyankor bepörgök...:D

Mikor a vacsora visszatér nyughelyére, akkor támadok... Az a baj, hogy minden héten csak megnyalogatom, és megszexualizálom.:D

2011. dec. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
amelyiknek gipszelve van a lába vagy tolószékben ül
2011. dec. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
SilverTiger inkább szívjál tovább mert így csak le fog égni a spanglid
2011. dec. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jól nyomjátok :D én még nem voltam diszkóban vadászni, mert a biztonsági őr mindig elveszi a puskámat.


Ja, és ha van valakinek spanglija, az aggyon má' egy slukkot lécci.

2011. dec. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az értelmes/őszinte kommenteket köszönöm, a többin jót nevettem az utsót kívül (ami vicces lett volna, ha idézőjel nélkül írom ki a vadászást)
2011. dec. 23. 02:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!