Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valamelyik pasi kitesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamelyik pasi kitesz magáról egy képet ide, akkor miért olyan álszentek az ide írkáló lányok, hogy azt írják, hogy nem vagy csúnya, holott a való életben úgy zavarnák el az olyan pasit ha odajönne hozzájuk mint egy férget?

Figyelt kérdés
Lányok nem kell ferdíteni, már unjuk.
2011. dec. 24. 10:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

/os válaszoló igazat mondott,itt mindenki a társadalom gyöngye,mindenkinek teljesen természetes ha vki 80 kg,50 évesen szűz

szart sincs így,ha való életben hallja ezt vki,ha nem is szemébe,de a háta mögött kipofázza

kérdésre válaszolva:én azt is megírom,ha nem tetszik,leszarom,h a többi válaszoló mit mond,való életben is őszinte vagyok(sokan nem is szeretik),ezért itt meg pláne megmondom ha nem tetszik az illető :)

2011. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
/ jel,a 6os válaszoló lett volna :D
2011. dec. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg is tartom. Én értelmiségi, intelligens nő vagyok, nem egy bunkó tróger, aki ok nélkül bánt másokat.

Higgyétek el, az a nő, aki ilyet csinál, az önbizalomhiányos. Nagyobb baja van magával, mint veletek.

Magát alázza meg, aki így viselkedik egy emberrel, aki ráadásul megajándékozta őt ismeretlenül a bizalmával.


Volt rá példa, hogy nekem sem jött be az illető, de akkor szépen megmondtam,hogy örülök, hogy érdeklődik, de ne haragudjon én már foglalt vagyok. Sosem volt belőle balhé vagy harag.

2011. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

És mégis hogy küldtek el?


Egyébként valaki már leírta a lényeget:

Egy ilyen kérdésnél a kinézetet pontozzuk. Ha vki az utcán megszólít, akkor meg az első benyomás dönt. Lehet, hogy irtó jól néz ki, ha közben olyan alpári szövege van, akkor is elküldjük a francba.


Arról nem is beszélve, hogy még ha egy félisten is tesz fel magáról képet, az életben akkor sem vszínű, hogy járnék vele. Hogy miért? Mert nekem baromra nem szimpatikus, ha vki felteszi ide a képét és véleményeket kér.

2011. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek valami önértékelési problémája lehet.


Amúgy én azért küldöm el az érdeklődőket, mert barátom van és szeretem és vagyok annyira fair játékos, hogy nem ámítok másokat, amikor beton biztos, hogy nincs esélye. Szerintem az a szemétség, amikor értelmetlenül reményt keltenek valakiben és pár hónap után pedig koppan. :/


22/L

2011. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: szánalmas vagy, hülyeség mindaz, amit írtál. Ezt ne vedd sértésnek, hanem inkább egy motiváló seggberúgásnak, hogy kicsit kezdj el másképp gondolkodni :)
2012. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg rohadtul igaza van. Ámítani szemétség másokat, hamis reményekbe ringatni és utána lekoptatni.
2012. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!