Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak gyk-n tehetséges pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak gyk-n tehetséges pasik?

Figyelt kérdés
pl. tud zenélni,-táncolni,-verseket költeni,-történeteket írni vagy esetleg rajzolni/festeni :)

2011. dec. 24. 14:04
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Én is jelentkeznék.

Mikor lesz az első válogatás?

2011. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
xD válogatás.... te kajak hülye vagy :D
2011. dec. 24. 14:52
 13/46 anonim ***** válasza:

K G: Kispolszki szervíz is beleszámít nyugi...


Kérdező: Egyébként itt olyat is találsz, aki nem csak a kezével rajzol neked, s ne csak papírra, s akkor te fogsz énekelni. :D

2011. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Vannak. Jómagam is költök.
2011. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
igaz hogy egy segg*fej vagyok de tehetséges vagyok abban, hogy segg*fej vagyok! :)
2011. dec. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim válasza:

Szia!


Én mindent tudok amit írtál.

31/f

2011. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 Macs1209 ***** válasza:
Unalmas óráimba zenéket írok, elektronikus eszközöket készítek, a bútoraimat is magam csinálom (hobbi szinten, de már az egész lakás szinte kész... mondjuk olyan is lett). Festeni falat több rétegben is profi szinten, sőt berajzoltam a kapcsoló helyét mielőtt kivéstem (szobrászat+), ha ez számít. Versekkel még iskolába próbálkoztam, sikeresen megírtam az anyám tyúkja folytatását, történetírás tekintetében pedig olvasd a blogom (ha lenne). Egyedül a tánc alól húznám ki magam, ha lehet, mert régóta nem lambadáztam, nem tudom, menne-e még :)
2011. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Zenélésbe k*rva sz*r vagyok, gitároztam régen de nem igazán ment. Énekelni se tudok, mert baromi szar hangom van.

Verset vagy rapszöveget bármikor írok, a barátnőm már nem egy, nem kettő 'olvadozó' verset kapott tőlem.

Régen elkezdtem írni egy regényt, de szabadidő hiányában csak rövidebb fanficeket sikerült felmutatnom.

4 éve rajzolok. Épp most rajzoltam karácsonyra nagyapámnak az Angelina Jolie portrét.

2011. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Különböző valós sajátértékű kétismeretlenes elsőrendű homogén lineáris differenciálegyenlet-rendszer megoldásában igen tehetséges vagyok.
2011. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Angelina Jolie portrét? Nagy kujon lehet az öreg! :)
2011. dec. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!