Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a nők annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nők annyira VV Petit?

Figyelt kérdés
Szerintem nem néz ki jól, nincs kigyúrva, egy totál egyszerű pali, mégis Vera, Veronika és Annamari is belé esett. Sőt, még Kingának se közönbös.
2011. dec. 24. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert egy gyökér,és ez általában vonzza a lányokat.
2011. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó a dumája, meg kedves. ez elég a csajoknál.
2011. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mus musculus ***** válasza:
Nem nyilatkozhatok, azt se tudom, ki az.
2011. dec. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert a vv-be szerepel ennyi
2011. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Arca nem csúnya, helyes gyerek, bár elég kövér az arca is. De a teste nagyon szörnyű, sok a felesleg rajta. Egyébként meg az nyeri meg a lányokat benne, hogy rendkívül intelligens ember, ért a nők nyelvén is. Plusz elég jó anyagi helyzetben ha jól tudom, valami külföldi cége van. Ez pedig bőven elég a nők nagy részének.
2011. dec. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként Veronika nem volt bele szerelmes, de mikor volt az a villatanulós hét, akkor igencsak beleesett a Péter gyerekbe. Anúgy pont azért nem feküdt le vele, mert elég kövér a pasi. De 1-2 hónap még és megadta volna magát a kacsacsőrű.
2011. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mus musculus ***** válasza:
Amúgy ne a villalakó csajok viselkedésére alapozzál már, koncepción alapul az egész műsor.
2011. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tom, nekem visszataszító 20L
2011. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, de szeretik? az a nő aki vonzódik ahhoz a csávóhoz azzal valami baj van. nem tudnék nőként tekinteni olyasvalaki akinek az olyanok tetszenek, vagy egyáltalán csak kicsit is szimpatikus.
2011. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!