Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők azért teszik ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők azért teszik ki a melleiket mert tulajdonképpen melegük van?

Figyelt kérdés
Így érthetővé válik, hogy miért teszik ki, és ugyanakkor miért háborodnak fel ha bámulják, mert nem azért teszik közszeméremre, hanem mert melegük van.
2011. dec. 24. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
ne a kutyákból indulj, ki, azok télleg azért teszik ki a nyelvüket hogy hűtsék magukat.
2011. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
igen, és azért hordanak miniszoknyát mert izzad a pics@juk
2011. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
attól hogy kiteszik és te úgy bámulod mintha még sose láttál volna mellet, jóhogy odaszólnak hogy "mit bámulsz gyökér?"
2011. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért teszik ki, hogy megbámuld, majd elmondhassák teljes értetlenség közepette, hogy "nem értem miért mindenki csak megdugni akar..."
2011. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanmár, nem kell komolyan venni a kérdést.
2011. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Nekem meg a tököm és akkor most tegyem ki aztán háborodjak fel, ha valaki bámul?
2011. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
én speciel igen, mindig melegem van :S
2011. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
szerintem ez olyan egyszerű, hogy ha nem akarják a csajok, hogy mindenki megnézze a mellüket vagy épp feneküket, akkor ne vegyenek fel olyan ruhát, amiben jól látható vagy épp teljesen kilátszik.bár legtöbbször a nők és a logika az már 3
2011. dec. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pl.nyáron mikor egy szoknya és egy bugyi van rajtam és ülök egy padon,és melegem van .Szoktam én is szellőztetni alul.Felrakom egyik vagy mindkét lábam és hátradőlve kis terpeszben szellőztetek.
2011. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha melegem van én sem fogom vissza magam.


14L

2011. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!