Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet Debrecenben értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Debrecenben értelmes meleg fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Én vagyok a hülye, hogy úgy tűnik egyre több homoszexuális csávó van itt fórumon és valószínűleg életben is egyre több van?
2009. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Most mért kell piszkálni???

Olyannak kell elfogadni amilyen.

Nyugodtan leszavazhattok, de attól még igazam van.

És szerintem nektek ettől nem lesz se jobb, se rosszabb.

2009. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
uhh, most le leszek pontozva, mert segítek, sztem keress rá pl myvipen vagy Google keresőbe beírod h meleg fórumok és ott sztem megyére vagy városra szűkítve fogsz találni, rem segítettem és köszi a lepontozást hitvány férgek
2009. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

22:53mas vagyok (és csaj :D), engem nem zavarnak a homo emberkék, ők is csak emberek csak hát mást szeretnek én hetero vagyok a pasikat szeretem, de ez az oldal azért van, hogy segítsünk, nem azért, hogy oltsuk a másikat, a hülyék elmehetnek a francba


amúgy van 1 meleg csoporttársam, asszem debreceni :D

2009. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Na, megint nem bírom ki, hogy ne szólaljak fel :)


Elsőnek: Nem mennék nagyon bele, de aki nem meri használni a meleg szót az szerinted tökéletesen rendben van? Normális ember nem aggódik emiatt, ettől senki nem fogja melegnek nézni. Aki biztos magában az ilyeneken nem problémázik. Ja és nekem eszembe sem jut rögtön ilyen dolgokra gondolni ha meghallom a szót: meleg.

Különben meg ha nem tudsz a kérdésre válaszolni nézd a tv-t.

Őszintén a többi válaszoló is inkább nézze (kivéve aki írt hasznos dolgot is).


Szerintem ugyanannyi a MELEG, mint eddig csak ti a meleg témájú dolgokon háborodtok fel és állandóan azt nézitek... Most is idejöttök veszekedni holott a kérdezőt abszolút nem érdekli és a kérdésre még véletlenül sem válaszoltok. Én az ilyet kizárnám az oldalról. Bár akkor olyan lennék, mint ti. Engem nem zavar, hogy rajtam kívül másnak is vannak jogai az oldalon, legyenek csak.

Különben mindjárt kiírok egy kérdést: tényleg egyre több hetero ír ki kérdést? Észrevettétek? (hogy képzelik...)


Kérdező, én is mondom mindig, "aki hülye haljon meg" :)) de látod csak nem akarnak :D na jó, ezért elnézést kérek. Inkább legyen toleránsabb mindenki, nem kell meghalni.

Bár túlnépesedés van.....


22:45 nehogy már te küldd el őt, amikor ő írt itt ki kérdést :DDDD hát nem vagy semmi...


Na de, hogy válaszoljak is:

Sajnos nem vagyok debreceni így nem tudok 100%os tanácsot adni. Bár én is hasonló helyzetben vagyok, csak kicsit másképp és más városban.

Nincs nálatok meleg szórakozóhely vagy melegbarát hely?

Ha nincs akkor marad az, hogy netes oldalakon keresel embereket akik ott élnek.

Sajnos elég kilátástalan, mert nehéz hasonló embereket találni ráadásul egy adott területen. Na és akkor még értelmes is legyen... pedig szerintem nem nagy kérés.

Mindenesetre sok sikert kívánok, remélem előbb-utóbb találsz magadnak értelmes fiúkat.

2009. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
én nem szólok bele más életébe, és más se ugasson bele az enyémbe, tény, hogy a férfinak a nőt kéne szeretnie, de ez szted fog az ő álláspontján változtatni?
2009. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
A melegség természetellenes, elvárnám, hogy ezt ők is így lássák, csak mert nyilvánvaló! A meleg személyekkel semmi bajom, amíg le nem akarják nyomni a torkomon, hogy e homo kapcsolat egyforma megítélés alá kell essen a heteroval. Mint ahogy egy nyilvánvalóan beteg személlyel sincs semmi bajom, míg nem követelőzik, hogy márpedig a tolerancia nevében tekintsem egészségesnek!
2009. máj. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Azt sajnos nem tudom, hogy hol ismerkedhetnél fiúkkal, de azt tudom, hogy a meleg srácok sokkal normálisabbak az átlagnál. Tök jókat lehet veletek beszélgetni, megértőbbek vagytok, mint a többiek.:)

Akik meg itt írogatnak össze-vissza... Tojni kell magasra a fejükre.

Ja, és én is lány vagyok:)

2009. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
87%

Attól hogy valaki "más" nem biztos, hogy rossz ember is vagy a társadalom legalja.

Mi lesz majd ha egyszer netán valemelyik család tag mondja majd azt, hogy meleg? Egyből meg lesz pecsételve?

Vannak olyanok akik egész életükbe titkolják a másságukat és soha nem tudódik ki.



A kérdésre válaszolva: Domb utcán tudol ismerkedni. Ott szokott nektek való buli lenni kéthetente.

2009. máj. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
KÉK OSZTRIGA BÁR! ott tudsz ismerkedni, spanom is meleg és ő is oda jár
2009. máj. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!