Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódom a nagynénémhez, :O...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a nagynénémhez, :O ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az nagyon beteges dolog,hogy szexuálisan rettenetesen vonzódom a nagynénémhez?

Ő is csak a "20as" éveiben jár..

Nagyon jól kijövök vele, és a férjét is nagyon bírom..

Azt hülyeség lenne mondani, hogy érzek iránta a szereteten kívül bármit is...de fizikailag borzasztóan vonz..és úgy érzem, hogy ő is ezt érzi irántam..[sokszor "szemezünk", meg keressük egymás társaságát..egyszerűen megbolondít a teste..és sokszor direkt ingerel vele]bár lehet ezt bemesélem magamnak...

Mással is előfordult már ilyen?

Nagyon gáz? Mi a teendő ebben a helyzetben?[az orvosi eseten meg a diliházon kívül ha lehet:)]

18F


2011. dec. 26. 00:31
1 2
 1/17 Anonim smiley válasza:
Ez elég nem jó. :// Családtaggal amúgyse jó kikezdeni, meg még férje is van. :-s AMúgy meg a szemezés az más. Családon belül egyelőre ck bámulásnak hivják.:))
2011. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát egyetlen megoldás van, dugd szét jól a pi*áját aztán utána még1x :) Remélem tudtam segíteni.
2011. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

ismét csak ezeket tudom ajánlani:

[link]

[link]

Remélem rájöttél mi a dolgod

2011. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
képet küldesz róla priviben ?
2011. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2011. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát sürgősen szerezz egy csajt akit megdughatsz, nagynénit nem kéne... mondjuk ha nem vérszerinti... még nem is gáz annyira...:D de gec*i nagy égés lenne, ha kiderül teljesen félre értetted:D
2011. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én simán el tudom képzeni, nekem a matektanárommal volt hasonló, hónapokig nem tudtam eldönteni, és nem ismertem megszólalni, mert féltem, hogy csak bemesélem magamnak.


De baromi jó volt az ágyban.

2011. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

nem küldök ipadről vagyok:D

De rettenetesen fel tud vele húzni, hogy direkt előttem guggol le vagy pucsít be..

és tudom, hogy mennyire beteges és rossz dolog..tisztába vagyok ezekkel..de akkor is megőrjít..:S

2011. dec. 26. 00:41
 9/17 A kérdező kommentje:
0:41 meghúztad a végén?:O:D
2011. dec. 26. 00:42
 10/17 anonim ***** válasza:
álmában, maximum:)
2011. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!