Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor "életed párjával" vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor "életed párjával" vége lett a kapcsolatodnak, mit éreztél? Később rájöttél, hogy nem ő volt az igazi; vagy a nagy őt veszítetted el? Hány éves voltál a szakításkor, és mennyi idős a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen kezdtünk járni, majd összeköltöztünk, 20 évesek voltunk mindketten, amikor szakítottunk. Akkor is azt éreztem, hogy ő az igazi, csak nem működött a dolog. 4 év külön, majd ismét elkezdtünk találkozgatni, rengeteget beszélgettünk, felszínre kerültek a régi sérelmek, sikerült őket megbeszélni szerencsére. Most már 8 éve együtt vagyunk, két gyermekünk van és még mindig úgy érezzük, hogy mi vagyunk egymásnak a nagy Ő. Ma is így döntenék, kellett a szünet is, érettebbek lettünk, jobban megbecsüljük a másikat, mert már tudjuk, hogy mit veszíthetünk.
2011. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LadyLee ***** válasza:
0%

Az ember "élete párjával" nem szakít - fogalmilag kizárt. :)


Legfeljebb úgy, ahogy az előttem szóló, és később megint összejönnek.


De különben a szakítás minden bizonnyal annak a jele, hogy nem az illető volt a nagy Ő.

2011. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párod mellett általában mindig rájössz, hogy az előző nemis volt olyan nagy szerelem.
2011. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából sosem jöttünk össze, csak alakult, de tudom, hogy nekem ő az igazi :( Senkit sem vagyok képes annyira szeretni, mint őt. Persze mindenki jön a szöveggel, hogy lépjek tovább, kezdjek kapcsolatot mással, de így pedig minden kapcsolatom hazugságra épül..
2011. dec. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nem mindig az életünk párja, akit aktuálisan annak gondolunk...

Nekem volt egy férfi, akire azt hittem, évekig szenvedtem, hogy nem lehetek az övé... aztán valahogy közelebb kerültünk... mégjobban szerelmes lettem belé, vége lett - nem az én döntésem volt. Még 2 évig szenvedtem, aztán egyszercsak találkoztam valakivel, aki teljesen elfeledtette. Így évek távlatából már azt mondom, hogy sosem működött volna az a kapcsolat és igazából nem is szerelem volt, hanem rajongás a részemről.

Férjhez mentem ahhoz, aki feledtette és ő lett életem párja. Sosem bántam meg. Van egy gyönyörű kislányunk is.

Most viszont őt elveszítettem. Tragikusan hirtelen és fiatalon elhunyt. (27 éves volt) Szóval nekem most lett vége a kapcsolatomnak életem párjával. Ne nagyon akard tudni, hogy mit érzek.... Fájdalmat leginkább.

A szakításkor egyébként 24 voltam és az egész huza-vona összejövünk - nem - mégis dolog kb 3 évig tartott. De én gyerekkorom óta rajongtam az illetőért (ha ezt ez egészet nézzük, az kb. 15 év volt)

2011. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!