Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok azokról a lányokról, akik folyamatosan a Facebookon lógnak?

Figyelt kérdés

Nekem vannak ilyen ismerõseim az oldalon. Minden reggelük azzal kezdõdik, hogy reggel jókívánságokkal ébresztik ismerõsüket, este pedig szép álmokat kivánnqk nekik. Naponta legalább tízszer kiírják, hogy küldjenek nekik üzeneteket, és "unalom" címszó alatt olyan kérdéseket írnak ki, hogy: "ha 100-an lájkolják, válaszolok erre a 100 kérdésre." Amelyek között olyan "izgalmas" kérdések vannak, hogy "milyen színũ a szemem?" És naponta legalább 10 idézetet kiírnak.

Ti mit gondoltok az ilyen lányokról? Szívesen randiznátok egy ilyen egyénnel? 15/L


2011. dec. 26. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm és hát...Ezek a lányok a figyelem középpontjában akarnak lenni.
2011. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlackSword ***** válasza:
Azt, hogy túl sokat számít nekik mások véleménye... Pedig ameddig nem ütköznek ellenkezésbe, addig nem a maguk útját járják, hanem másokat majmolnak...
2011. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem szeretem azokat a lányokat akik igazi kapcsolat helyett inkább az ineterneten lógnak és soha sem buliznak vagy emberi módon kommunikálnak
2011. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ezek a könnyen manipulálható kidobható lányok
2011. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyen embereknek nagyon sivár életük van ! Nem történik velük semmi és a facebook az életük , szerintem elég szánalmas !
2011. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen ismerőseim. Talán a koromból kifolyólag sem. 12 éves kiscsajok írkálnak ilyeneket. Viszont ha volna is azonnal törölném. Az én üzenőfalam ne szemetelje tele baromságokkal.
2011. dec. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ilyeneken röhögnék ha megszűnne a facebook XD képzeld el, milyen kétségbeesettek lennének, hogy nem tudják megosztani a világgal, a másoktól lopott idézeteket, és büszkék arra ami a saját fejükben még nyomokban sincs meg... pár nagyon jó barátot kivéve már mindenkinek letiltottam az üzenőfali bejegyzését, mert nem érdekelnek...
2011. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én leszаrom hogy vannak ilyenek de az viszont aggaszt hogy igencsak afele megy a világ hogy mindenki ilyen kis buzі lesz. Ez könnyen országok vagy akár a világ csődjét okozhatja majd. Nézz meg egy mostani 18 körüli embert. Nem érdekli semmi, azt sem tudja miből akar majd megélni és nem is ért semmihez. Mi lesz ezekkel a majomemberekkel?
2011. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hát már elég sok mindent leírtak az előttem szólók, de az is igaz , hogy ez most az új dili a facebok, ezaz egész év erről szól...facebok.


Én azt vettem észre, h az emberek eltűntek az msn-ről, skyperól, meg stb, és csak itt érhetem el őket.


Szóval egy ilyen lány, egyszerűen unatkozhat is....

2011. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sok fiú is ilyen fb b.zi. Mivel lány vagyok, eszembe se jutna ilyen hím élőlényekkel foglalkozni!
2011. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!