Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok és még nem volt semi szájra puszi semmi szerintetek gáz?
2011. dec. 26. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz...van aki még 18 évesen sem csókolózott...
2011. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok, és még sosem csókolóztam!!! na az már kicsit gáz... De 12 évesen még jobb is ha nem volt!! az a gáz, akinek már akkor volt. egyébként fiú vagy, vagy lány?
2011. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Maradj meg kislánynak ameddig csak lehet..
2011. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amugy lány wook...és köszíí a válaszokat...^^
2011. dec. 26. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:

"wook"

Na ez a GÁZ! Nem vok, nem wook, hanem VAGYOK!!!

2011. dec. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jajj istenem mintha más velem egyidösek nem igy irnák hogy vok wook stb... még anyum is igy irja..:D

és nem ez volt a kérdésem...

2011. dec. 26. 14:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Dehogyis gáz...

Nekem 18évesen volt az első párkapcsolatom.Még mindig vele vagyok.:)

Nem vagy lekésve semmiről akkor se ha évek múlva történik meg az első szájrapuszi..

20l

2011. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az gáz, hogy ennyi idősen ez felmerült benned.

Jövőre azt fogod megkérdezni, hogy még nem volt pasim és szűz vagyok 13 évesen gáz e? Úgyis az lesz a válasz, hogy Barbi babázz még

Egyébként meg általában nem baj, ha msn-en vagy sms-ben rövidítesz a barátaidnak, de egy internetes oldalon nem ártana helyesen és értelmesen írni. Ha már úgy is pirossal alá húzza ez a szerencsétlen szövegdoboz a hibákat nem nehéz rájönni hol a baki

2011. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok köszi én csak azért kérdeztem meg mert az osztálytársaimnak már mindegyiknek megvolt az első csok és nem siettem el
2011. dec. 26. 14:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Utálom a kérdésedet mert tartalmazza a "gáz" szót, amiről az emberi béltartalom jut eszembe, pedig a gáz, mint tudjuk nem sz*r.


Kérdésedre válszolva:

Nem, nem "gáz", mivel az említett romantikus cselekmény semmilyen összefüggésbe nem hozható a gázokkal.


MEllesleg semmi baj azzal, ha nem vagy ribanc, sőőőt, szerintem legyél rá büszke.

2011. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!