Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt mikor először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt mikor először aludtál a szerelmednél?

Figyelt kérdés
19éves vagyok, most lesz az első közös alvás ébredésünk! én alszok a barátomnál és szeretném felejthetetlenné tenni.Mit javasoltok?
2011. dec. 26. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
állt a farkam egész este!!!
2011. dec. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy alvás-alvásra gondolsz, vagy szex-alvásra.
2011. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az amúgy is felejthetetlen :) Én aznap aludtam először Vele, mikor összejöttünk, mert Ő tartott szilveszteri bulit... Viszont semmi szexuális jellegű dolog nem történt. Nincs csodálatosabb élmény, mint a szerelmed karaji közt elaludni, aztán mellette ébredni, arra, hogy szerelmesen néz Rád és mosolyog és azt mondja, mennyire szeret...

Viszont ez nálunk nem csak az első alkalommal volt így, utána akárhányszor nála aludtam, ugyanazt a csodát éltem meg, és most, hogy 4 hónapja együtt vagyunk, minden napomat bearanyozza az, ahogy reggel néz rám szerelmesen, ahogy megkérdezi, hogy aludtam, ahogy magához húz, hogy maradjak még... 4 éve vagyunk együtt, fél éve élünk együtt, de minden éjjel összebújva alszunk, akárcsak a legelső alkalommal...

Szerintem az együtt alvás az egyik legjobb dolog :)

21/L

2011. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*4 hónapja együtt lakunk
2011. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!