Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtős így a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős így a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik. Csak párszor beszélgettünk és ismerősöm facebookon, ezért ott kívántam neki boldog karácsonyt, még 24-én és azóta nem válaszolt, pedig biztos fennt volt.... szóval akkor biztos azért nem válaszol, mert nem jövök be neki és ideje lenne elfelejtenem... ? :/
2011. dec. 26. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mindössze ismerősök vagytok és sose beszélgettetek akkor egyszerűen kicsit bunkó,de távolról sem reménytelen...
2011. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

honnan tudod hogy azóta fenn volt?

lehet hogy felnéz majd és majd viszont kíván :)

2011. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk, 3szor "élőben" és 1szer fb chaten
2011. dec. 26. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy csak millió dolga volt, és kiugrott a fejéből.

Karácsony után írjál még neki, hogy hogyan teltek az ünnepek... Ha nem éreznéd nyomulásnak.. Inkább a facebook-chaten próbálkozz.


De mindenek előtt: próbálkozz a képernyőn kívül. Csak találkoztok valamikor! Üljetek be beszélgetni egy kávéra... Legyél okos, irányítsd picit :)


23F

2011. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy likeolt valamit...
2011. dec. 26. 16:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy ő nyomulásnak venné. Főleg, ha direkt nem válaszolt ... :/
2011. dec. 26. 17:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak nem örült a hatszázhuszadik karácsonyi köszöntésnek.

Nem akarlak megbántani, de ha nagyon bejönnél neki, szerintem már lecsapott volna az alkalomra, és válaszolt, vagy lájkolt volna.

Azért valamikor máskor még próbálkozhatsz, de ha akkor sincs túl sok siker, inkább hagyd. :(

2011. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, de legalább egy "köszi"-t írhatott volna netán egy "viszont"-ot is
2011. dec. 26. 17:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Most pl. fennt volt chaten és mégsem váaszolt ... :S
2011. dec. 26. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!