Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet még valami, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet még valami, vagy felejtős a dolog?

Figyelt kérdés

Most voltam nyaralni egy hétig szüleimmel és ott volt egy nagyon helyes srác. Szinte egész héten csak vele beszélgettem. Sokszor volt, hogy 9 körül leültünk beszélgetni, és csak hajnali 4kor mentünk aludni. Szerintem én is bejöttem neki. Mármint észrevettem a "jeleket". Kétszer majdnem volt csók is, csak mindig megzavartak minket :( A baj csak az, hogy 5 év van köztünk. Én 16 vagyok, ő pedig 21. Teljesen belezúgtam. Amikor elindultak haza elbúcsúztunk és majdnem elsírtam magam. Ő ezt észre is vette és probált nyugtatni, hogy majd msn-en tudunk beszélni meg ugyis negyed órára lakik tőlünk, ezért még találkozni is fogunk tudni ha akarunk. Viszont mondta, hogy lehet következő évben nem jönnek oda nyaralni:( Nagyon szeretné letenni emiatt a jogsit és akkor kapna egy kocsit és kitudna jönni. Meg most költözött el szüleitől, és nagyon szeretné, ha valaki mellett aludhatna. Mondta, hogy esetleg én is lehetnék az :) Ő tisztára olyan, mint én csak pasiban. Ugyanolyan a gondolkodásmódunk, a vágyaink. Sőt még az álmaink is nagyban megegyeznek. Azt hiszem teljes mértékig beleszerettem. Biztos, hogy nem fellángolás, mert azt már sokszor éreztem. De ilyet ezelött még soha.

Lehet belőle még valami? Vagy jobban teszem ha megpróbálom elfelejteni? Bár az nagyon nehéz lenne.


Ha esetleg valamit nem értetek, nyugodtan kérdezzetek.

Előre is köszi.


2010. ápr. 6. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem lehet h csak abba szerettél bele h van 1 vonzó 21 éves srác aki kedves volt veled? 16 évesen még nem hiszem h az igazival találkoztál bár ki tudja :) vedd fel vele a kapcsolatot de írtad h közel laktok egymáshoz (15 perc) az nem sok... míg el nem költözik találkozhattok is. gondolom valami busz jár a 2 település között. sok sikert :)
2010. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nemlehet.KIZÁRT
2010. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Előfordulhat még az is, hogy vele éled le egész hátralevő életed :) De azért remélem nem vagytok közeli rokonok mert abból bajok lehetnek :)
2010. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Lehet, hogy igazad van és télleg nem az igazi, de akkor se éreztem ilyet még soha. Amúgy meg mind a ketten pestiek vagyunk :D És ha elköltözik, ugyanúgy pesten marad.
2010. ápr. 6. 16:33
 5/20 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Hisz nem laktok messze egymástól. Meg ha már lett volna csók, akkor hidd el nekem ha megkeresed (vagyő téged) akkor lesz csók. Ne add fel! Csak hajrá!
2010. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Harmadiknak: Az kéne még, hogy közeli rokonok legyünk :S Amúgy remélem, hogy télleg vele leszek egész életemben. Na jó beszélek itt, miközben még nem is vagyuk együtt :S
2010. ápr. 6. 16:35
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem adom fel :D
2010. ápr. 6. 16:35
 8/20 anonim ***** válasza:
hát ha mindketten pestiek vagytok akkor nem értem mi az akadály.
2010. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem értem hol a hiba?Szeressétek egymást!!!
2010. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ott a hiba, hogy 5 év van köztünk. És szerintünk ez egy kicsit sok.
2010. ápr. 6. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!