Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Chatelünk egy ideje egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chatelünk egy ideje egy fiúval, jól megvagyunk. Csütörtökön lesz az első randink. Szeretném őt megölelni már nagyon, vagy az még korai első randin? Nem szeretném, ha nyomulósnak gondolna!

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ölelés nyugodtan mehet, és szerintem a csók is simán belefér :)
2011. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak nehogy meglepi legyen :DD mi mikor először találkoztunk ilyen netes beszélgetés után, szó szerint összevesztünk. Utána még hetekig húztuk egymást majd mondtam h hagyjuk a f@szba...első és utolsó volt h akkor neten ismerkedtem :S
2011. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben, mi mindent megcsináltunk első randin, 3 évig voltunk együtt.
2011. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

semmi sem korai a mai világban.....


de úgyis meg fogsz lepődni ha most találkozol vele először élesben, mert a fényképek sokat hazudnak

2011. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az tök mindegy,hogy amíg nem találkoztok mit szeretnél tőle.Mert szemtől-szemben teljesen más lesz...Az is lehet,hogy kémia sem lesz köztetek!
2011. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ölelés és a csók simán belefér!Én is hasonló szituban vagyok,csak én épp holnap randizom a chat partneremmel!Úgy h hajrá!
2011. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a kémia, nem marhaság? Nem vegyi anyagokról beszélünk.
2011. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben mi első randin tovább is mentünk a csóknál, és egyikünk se érezte, hogy korai lett volna :D de ahogy ti érzitek, csináljátok úgy :) sok sikert! :)
2011. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!