Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit szoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szoltok egy olyan pasihoz akinek egy nő volt az életébe és ő is volt az első neki? Inkább az ilyen pasit választanátok magatok mellé vagy olyat aki már tapasztalt?

Figyelt kérdés
most szingli mert nagyot csalodott a lányban....
2011. dec. 12. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy. De tényleg. Ha megfelel az igényeimnek akkor nekem mindegy hány nője volt előttem.

20L

2011. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Van akinek m1 de ahogy észzrevettem vannak olyanok akiknek nem m1....
2011. dec. 12. 21:06
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Csak gondolj bele... a tapasztalt srácoknak is volt ilyen időszaka, hogy csak egy nővel voltak, de aztán mégis kellettek másnak is... szóval érted :)

de egyébként ez nem sokat számít, mire valaki megismer, beléd szeret, nem fogja ezt az infot tudni, valószínűleg nem ez lesz az első témátok, hogy hány lánnyal voltál, tehát mikorra ezt megtudja, már tetszel neki/ vagy beléd szeretett, és akkor ez az info már mindegy is :))

engem inkább az zavarna, ha sok lánnyal lett volna előttem...

2011. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

hát én inkább azt választanám akinek csak az az egy volt.

valahogy gusztustalannak tartom,ha valaki a fél várost végigkúrta.

2011. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Az én páromnak előttem csak egy (hat éves) kapcsolata volt, és csak azzal a lánnyal feküdt le. Én örülök ennek, mert tudom, hogy komoly érzelmek nélkül nem feküdne le senkivel.

Tapasztaltnak meg tapasztalt így is, elvégre a hat év alatt volt ideje fejlődni, úgyhogy nem lehet rá panaszom ilyen téren sem. Nem attól lesz lepedőakrobata valaki, hogy x emberrel létesített szexuális kapcsolatot, szerencsére.

23/N (Ő 28 éves)

2011. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is csak egy nő volt eddig az életemben...



...egy prosti...

2011. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

21:07--



Értelek és köszönöm a válaszod,és engem is zavarna ha sok fiúval lett volna elöttem..

2011. dec. 12. 21:17
 8/19 A kérdező kommentje:

21:11--


igen így van,érzelem nélkül nem fog senkivel lefeküdni az ilyen ember..ezzel én is így vagyok

2011. dec. 12. 21:21
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem becsülendő dolog, ha van ilyen férfi a mai világban :)


Undorító ha valaki végigjárt minden második nőt....

2011. dec. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, de tapasztalatot nyerni nem egy éjszakás kalandokkal lehet!!! Párkapcsolatban lehet igazán szexuálisan fejlődni, még ha tegyük fel, adott esetben csak egy lánnyal volt az illető, de ha azzal sokáig volt, akkor tapasztaltnak mondható. Én 29/F vagyok és nem mondanám, h minden ujjamra jut egy lány, vagy hogy a fél város megvolt, de tudom amit tudok, mert volt időm megtanulni. :)
2011. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!