Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mi számít nyomulá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi számít nyomulásnak?

Figyelt kérdés
Mikor nyomul egy lány?
2011. dec. 26. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen érdektelen/értelmetlen/időszerűtlen dolgokkal "zavar".
2011. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:
100%
Non-stop keres, és nem "egyértelmű jeleket ad" ahogy a lányok gondolják, amikor jelzik a fiúnak hogy tetszik nekik, hanem 100%-os jeleket ad. (ezek egyike lehet az előttem válaszoló néhány esete.
2011. dec. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor az jobb, ha egyértelműen leírom mit érzek és ne írjak neki minden "hülyeséget" mert csak nyomulásnak gondolja?
2011. dec. 26. 18:36
 4/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Hát, én és barinőm full bevallottuk mit érzünk egymás iránt:D Eléggé működőképes volt:P De nem akarom megmondani, hogy mit tegyél, de szerintem nem ciki bevallani:P
2011. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a fránya elutasítástól való félelem :(
2011. dec. 26. 18:50
 6/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Igen-igen:P De ha nem próbálod, akkor egy csomó időt pazarolsz el, és csak később derül ki, hogy elutasítás vagy összejövés.
2011. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezaz, de "élőben" elmondani elég nagy bátorság lenne, facebookon írni egy levelet hogy " eléggé bejössz" az meg elég nagy hülyeség :S
2011. dec. 26. 19:00
 8/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Bátraké a szerencse^^
2011. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!