Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok azért borotválják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azért borotválják mert ez a divat, és mert a pasik elvárják? Egyébként meg inkább szeretnének szőrösek lenni?

Figyelt kérdés
Mindent amit szoktak.
2011. dec. 26. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Hát én nem szeretem,ha nekem szőrös odalent,olyan ápolatlannak érzem magam tőle.:)

24L

2011. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Én valahogy amikor elkezdett kinőni épphogy csak,akkor nem bírtam elviselni...Igazából nem is tudom,hogy néznék ki full szőrösen,mert sosem növesztettem meg,illetve még teljesen kinőtt állapotban sem volt a szőrzetem,mikor már megszabadultam tőle.

Valahogy ha picit már elkezd nőni én már koszosnak és ápolatlannak érzem magam....Plusz strandon,fürdőkben,öltözőkben láttam pár idős asszonyt,ill fogyitáborban hormonbeteg nagyon szőrös kislányt,amitől így elkapott az undor.Hát én ezért szőrtelenítek mindenűtt....

N.

2011. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval ez a gondolat már minden szinten beleivódott az emberbe, mert régen gondolom mikor nem borotválták nem gondolták, hogy ápolatlanok.
2011. dec. 26. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok,és egyszerűen nem szeretem,zavar a szőr látványa,érzése odalent magamon.
2011. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mus musculus ***** válasza:
82%

Nyilván senki sem fogja belátni, hogy a kérdésben szereplő okok a valósak, ezért hiábavaló az erőfeszítésed. Azért érzik magukat ápolatlannak, mert már megszokták a szőrtelenség nyújtotta érzést. A borotválkozás elkezdésének az okát pedig már te magad is leírtad.

(Most valószínűleg 0%-ra leszek értékelve, de nem baj.)

2011. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
mert undorító és kész.
2011. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!