Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk milyen lányt szeretnéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk milyen lányt szeretnének barátnőnek?

Figyelt kérdés

Igazából mindenkinek a saját ideáljára lennék kíváncsi... :)


- Hogy nézzen ki (szemszín, hajszín, stb.), hogyan öltözködjön?

- Mit szeressen csinálni a szabadidejében?

- Milyen legyen a beszédstílusa, mi iránt érdeklődjön?

- Hogyan viselkedjen (társaság, otthon, stb.)?

- Sportoljon- e?

- Dohányozzon- e?


2011. okt. 13. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahogy gyermekeim anyjaként, mindig egy olyan Nöt képzelek el, aki kicsit husibb, barna vagy fekete hajú, csinosan öltözködik, /tehát nöiesen, nem pics.../


Szababidejében ne a buli legyen a mindene.


A beszédstílusa ne nyavajgós, kislányos legyen, de ne is affektálós, de gondolom egy fejben érett Nönél ez nem okoz gondot.


Bármi iránt érdeklödhet, Én magam is ilyen vagyok.


Ne Én tartsak illem órát, hogyan kell viselkedni.


Ne dohányozzon, az sem zavar, ha nem sportol.



Mindez amit leírtam szép és jó vagy pont nem, de a lényeg, hogy elfogadjam mindenével együtt és szeressem és ugyanezt el is várhassam.

Ne kelljen azon görcsölnöm, hogy lenéz-e a munkám miatt... és egyebek.


22/F

2011. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

22F

Hol voltál eddig? Konkrétan megfelelek a leírásnak...:(

2011. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont téged, na :)
2011. okt. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit felsoroltál, egyik se igazán számít. A legfontosabbak, h legyen kedves, intelligens, ismerje a különbséget őszinteség és bunkóság között, és tudjon szeretni a külsőm ellenére is. Sajnos olyannal még nem találkoztam, akire az utolsó 2 igaz lenne.
2011. okt. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, de tetszik nekem:


a barátom azért kedvel engem, mert humorosnak tart és, mert közös az érdeklődési körünk. Azt is szereti, ha intelligens vagyok és tapasztalattal teli nő vagyok. Egyikünk se dohányzik, őszinték vagyunk egymáshoz. Ja, és szeretem a kávét, de ő nem xD

2011. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

tegnap 23:11!!


Írtam privátot, hátha...


22/F

2011. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!