Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon régi ismerősöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon régi ismerősöm és nem értem hogy valójában mit is akar?

Figyelt kérdés
lehívott hozzá pár napra nagyon jól éreztem magamat nála flörtölt is velem de utólsó nap megjelent a volt barátnője ott is aludt nála,ma megláttam hogy a csajnak meg az ismerősömnek is ki van rakva hogy kapcsolatba vannak meg írkálták hogy mennyire szeretik egymást.Ma rá írtam a srácra és azt írta hogy még nincsenek egyűtt és hogy szeret.Most akkor mivan?
2011. dec. 26. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem valamelyikőtöket kihasználja...és több az esély arra, hogy téged akarna kihasználni...
2011. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
dugni
2011. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!