Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg működhetnek ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg működhetnek ezek a pénisznövelő módszerek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 26. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a cuccot, de ha a véleményemet kérdezed: ha jól tudom egyik pénisznövelő módszer sem működik. Fogadd el magad.
2011. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam ez a Jelq módszer tényleg hatásos lehet: [link]
2011. dec. 28. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2cm sikerült egy masszázzsal. Próbáltam neten rákeresni, de nem találtam meg. Egy haverommal csináltuk egymásnak. Egyikünk se lett meleg tőle, hisz ha nem szereted a tök főzelekét akkor nem fogod szeretni akkor se, ha te szeded a tököt. Gondolom értitek a hasonlatot. A reklámban lévő csodaszerektől én tartok. Gondoltam már rá h keresek vkit aki szeretné növelni, mert nekem is jól jönne még pár centi, de mikor megemlítettem, hogy ehhez egymásnak kell segíteni csak beszólásokat kaptam, amit részben értek, de mindig azt gondolom, hogy csak azok kapják fel ezen a vizet akik nem biztosak abban, hogy tényleg csak csajokhoz húznak. Én az vagyok, így nem tartok a dologtól. És nem ez a jelyq.
2012. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
probald ki
2016. okt. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!