Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megjött a menstruációm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjött a menstruációm, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a barátommal de nem bennem ment el de az előváladék.És nekem másnapra már megjött de az nap mikor együtt voltunk már éreztem hogy megfog jönni.Lehetséges hogy lehetek terhes attól hogy megjött?
2011. dec. 27. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek terhesen is meg jön. Csináltass egy tesztet.
2011. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz...
2011. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Védekezés az ekkora luxus? GUMI!!!!!!


Köztudott tény, hogy ha a megjövetel előtti napon csináljátok megszakítottal, akkor 6-os ikrek lesznek, méghozzá attól függően, hogy páros, vagy páratlan óra volt akkor, lesznek fiúk vagy lányok.


6 fiú és 6 lánynévvel, meg egy 3-sa csomag spermicides gumival készüljetek e legközelebbi együttlétre.

2011. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyira sok a fogamzásgátlási lehetőség van már manapság.

Ha nem is gumi, mert már "elavult" és élvezhetetlen vele a szex, akkor ballagj el egy patikába, és van Pharmatex. Nem nagy drágaság, és nem kell gumi, intravaginalis fogamzásgátlók vannak benne, a védelem 99%.

2011. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ennek így csak matematikai esélye van, de szinte az sem.
2011. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nekem is hasonló problémám van, nem lettél terhes ugye?
2012. máj. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!