Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti ki tudtok ábrándulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti ki tudtok ábrándulni egy srácból, ha túl sokáig nézitek egymást, megszólítás nélkül?

Figyelt kérdés
Történt már velem többször is olyan, hogy néztük egymást egy lánnyal jó sokáig, aztán meg egyszer csak a csajnak pasija lett, és onnantól kezdve, ha láttam, mindig szánalmasan nézett rám, mintha azt sugalta volna a tekintete, hogy én rontottam el, volt esélyem. Szóval ez lehetséges? Én voltam b.lf.sz?
2011. dec. 27. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Férfiként is megmondom, hogy te voltál a balf_sz.
2011. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lizzi77 ***** válasza:
Ne izgulj, ez fordítva is működik, a nők is tudnak ilyen bénák lenni
2011. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig amúgy nagyszájú gyerek vagyok, csak ha nagyon megtetszik egy csaj, akkor nemtudok mit lépni. Azért szeretem ha csajok lépnek elöbb, mert úgy hamarabb feloldódom, csak az kár, hogy pont az ilyen lányok nem lépnek.
2011. dec. 27. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
lépned kellett volna, el.asztad.
2011. dec. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
háááááát ha nem lép akkor igen, mert úgy érzem ,h annyira mégsem érdeklem , h lépjen
2013. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!