Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalata van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen tapasztalata van a Bio Glide original sikosító egész testen való alkalmazásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sikosító hatású, nem káros alapanyagú krémet keresnék, ami nem bántja az óvszert, ha véletlen kerülne rá. Nem sikosítóként akarjuk használni, de előjáték és szex közben biztosan kerülne intim területre is belőle. Az elsődleges cél masszázshoz használni, vagyis inkább erotikusan sikamlóssá, nedvessé és csillogóvá kenni egymás testét.

Kapott egy "sehr gut" minősítést, ezért is tetszett meg, és elég nagy kiszerelésben is lehet kapni. Kérdés, hogy a bőrön mennyire tartós, mennyire nem ragad, milyen gyorsan szárad, stb. ?


2011. dec. 27. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A cipőm talpát bekenve elcsúsztam a suliba. Megspóroltam a buszjegy árát. Tök jó találmány!
2011. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Optimista vagyok, hátha lesz egy értelmes ember is, aki válaszol majd a kérdésre.
2011. dec. 27. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha erotikus masszázshoz masszázsolajat használsz, attól is csillogó és nedves/sikamlós lesz a bőrötök, na meg olcsóbb is.

A babaolaj is ugyanolyan jó és az óvszert se kezdi ki (elvileg). Nálunk legalábbis nem volt belőle probléma egyiknél sem.

2011. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 helyen is kihangsúlyozom, hogy nem ilyen mindennel tele levő olajt, krémet akarok. Ezért is kérdeztem rá kimondottan erre a termékre. És tapasztalatokat várnék.
2011. dec. 28. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csak illatosított olajok vannak, de a legegyszerűbb, ha kipróbáljátok. Amíg masszírozzátok vele egymást elvileg ki fog tartani a síkossága, ha meg nem akkor raktok rá még egy kicsit és folytatjátok.
2011. dec. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az olajok oldják az óvszert, ha véletlen kézről, testről kerül rá, ezért ajánlott a víz vagy szilikon alapú sikosító.


Nem káros alapanyagú terméket keresek, azaz naturt vagy biot (minimum öko test vagy BDIH által bevizsgáltat). Amiket alapvetően kapni lehet, azokat nem szívesen kenném a bőrömre, de főleg nem engedném, hogy intim nyálkahártyára kerüljön.

2011. dec. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!