Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok, ti hogyan dolgozz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok, ti hogyan dolgozzátok fel lelkileg, hogy a párotoknak nem ti voltatok az elsők, de nektek ő igen?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, a barátnőm 19. Neki már 2 másik fiúval is volt szexuális kapcsolata, nekem ő az első. 8 hónapja vagyunk együtt, de ezt még mindig nem tudtam feldolgozni. Vele nem igazán lehet megbeszélni, pedig próbáltam.


Például attól a gondolattól, hogy valaki más élvezett belé, olyan fájdalmat érzek, amit semmi más nem vált ki. Vagy pl. egyszer kicsúszott a száján, hogy vonaton is szexelt már - sokszor vannak rémálmaim, amikben ezt látom, hogy vonaton szexel a volt pasijával.


Segítsetek, hogy tudnám ezt feldolgozni?


2011. dec. 28. 02:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

idézet a témaindítótól: "Például attól a gondolattól, hogy valaki más élvezett belé, olyan fájdalmat érzek..."


Szerintem az egész mondandódnak ez a lényege. Meg kell kérdezni, hogy a korábbi kapcsolataiban azelőtt használt-e gumit. Ha igen akkor nem zavaró, ha nem akkor már igen, mert akkor tényleg magába engedett mindent. Na ez az amit én nem bírok feldolgozni.

2012. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szar ügy...
2012. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a barátom 18 és volt már előttem sok lánnyal :s (ezvan) én elfogadom és így szeretem :))

és ő is nagyon szeret engem .

Én szűz vagyok 15/L Fölösleges ezen jártatnod az agyadat .. ha szereted akkor fogadd el így .. ha meg nem akkor keress másikat.. aztán ha kiderül hogy az se szűz akkor azt is dobd ki...

2013. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nemsokára 3 éve vagyok együtt a barátommal. Neki már előttem volt 2 kapcsolata, nekem viszont ő volt a legelső. És ez engem egyáltalán nem zavart. Ha igazán szeretsz valakit, akkor elfogadod úgy ahogy van. És mondanom sem kell, azóta is nagyon jól megvagyunk, a szex is király és minden rendben. A barátom is mesélt arról és szokott is, hogy milyen volt az előző két barátnőjével a szex és engem nem bánt. Nemhiszem, hogy kéne, hogy zavarjon ez téged. :)
2014. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!