Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart ezzel a megszolitass...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart ezzel a megszolitassal kifejezni?

Figyelt kérdés
Van egy tanarom, akibe halalosan szerelmes voltam. Szerencsere mara mar nem! de nagyon jo visoznyunk van :) szoval mindent megtudok vele beszelni, gyakran beszelgetunk, smszunk, chatelunk....stb... es van kulnoram is vele! Ma ezt mondta: Kicsi xy! (*xy=nevem, csak felek, nehogy valaki rajojjon ki vagyok). Szoval az hogy kicsi, azt arra ertette, hogy szeret (mert altalaban mindig mindent viccelve, mas ertelemmel mond, es a szeretteim szoktak meg igy "becezni") vagy kicsinek tart? amugy 11 ev korkulombseg... azert nem gondolom, hogy kicsinek gondol, mert mar hangsulyozta hogy komolyabbnak gondol mint masokat.... De nem vagyok benne biztos... :( szoval szerintetek?
2009. máj. 20. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy?
2009. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14
2009. máj. 20. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hú basszus...én is 14 vok, de megse fordul a fejembe hogy akarna v.mit tőlem a tanár... nálunk is van a suliba egy nagyon jó pasi 25 éves, tesi tanár, és közben focizik a város csapatába, nagyon bírja mindenki jófej, és becéz mindnekit, de nem akar tőlünk semmit...nem pedofil...
2009. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak úgy jött neki, és azért mondhatta mert te még gyereknek számítasz hozzá képest... nincs semmi mögöttes tartalom

23/f

2009. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

en se ugy gondoltam :))

hanem hogy szeret mint diakjat....

de nem tobb! neki van baratnoje (lehet felesege) szoval nem szerelemre gondoltam, hanem hogy szeret engem mint a diaklanyt, es ezt akarta ereztetni. mert o alt. erezteti mindekivel (kulonbozo modon)

2009. máj. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!