Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire mondta ezt nekem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire mondta ezt nekem? Mit akart ezzel kifejezni?

Figyelt kérdés
Voltunk egy buliba ultem az egyik fiu ismerosommel es az egyik srac odajott hozzank(nagyon jo ismerose ez a srac, akivel beszelgettem), udvarolgatott, bokolgatott nekem, kozbe hozzaert a karomhoz, megfogta a derekamat... En eleg huvosen reagaltam le ezt a helyzetet. Majd 2 honapra ra, hogy szinten ezzel a sraccal beszelgettem, elment mellettunk es odaszolt ez az ismeros neki, hogy Ervin, odajott es elkezdett arrol beszelni ezzel a sraccal, hogy emlekszik meg, arra bulira, hogy probaltak engem fuzni; majd mrgint kaptam tole egy bokot, hogy ok ketten buknak ram...
2011. júl. 7. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
na ezt fogalmazd meg újra mert értelmetlen!
2011. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érthetően?
2011. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stojkovic ***** válasza:
Hármasban akarják veled. Szerintem tiszta ügy.
2011. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Biztos nem akarjak harmasban!! :P

Amugy en megtanultam fogalmazni, ti tanuljatok meg ertelmezni!!

2011. júl. 7. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!