Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit tegyek!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit tegyek!? Van egy fiu akivel joban vagyunk:szemezgetunk, mosolygunk egymasra, beszelgetunk stb. De amikor msnezunk akkor csak annyit ir, hogy jah, oke, igen, nem. Nagyon jo pasi egy csomo lany szerelmes bele szoval nehez eset.

Figyelt kérdés
Mar egy fel eve ez igy megy es mar kezd egy kicsit idegesiteni a dolog.Mar szamtalanszor probaltam rolla lemondani de valahogy sosem sikerult.Nem tudom hogyan lepjunk at ezen a holtponton...Sot mar az utobbi par napban nm is torodott velem:nem koszont,nem nezett stb...Talan el van szallva magatol?Kerlek segitsetek...Mit tegyek?
2010. ápr. 12. 18:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

nemet es kort letszi:)

en 13/L

ES LETSZI NE MONDJA SENKI H TUL KICSI VAGYOK A SZERELEMHEZ MERT EZ NM IGY VAN,EGY 13 EVESNEK IS VANNAK ERZESEI ES SZERINTEM MINDENKI VOLT 13...

2010. ápr. 12. 18:49
 2/11 anonim ***** válasza:
L
2010. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Túl menőnek érezheti magát, tudja, hogy tetszik neked? Mert akkor lehet, hogy előnyben érzi magát, + mivel sok csaj odavan érte...vagy mond el neki, hogy mit érzel, vagy próbálj nem foglalkozni vele, lehet, hogy akkor jobban felfigyelne rád..20/L
2010. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
annyira erdekes mert eddig mindig csufolt mar 10 eve:(de most egy kirandulas alkalmaval kezdtunk el szemezni meg bartakozni...ugy feltem ettol a kirandulastol:(
2010. ápr. 12. 18:59
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nagyon jo pasi"


...és 13 éves. Hát komoly dolgok ezek kéremszépen :D

2010. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 13 vagyok. Nekem úgy vallót egy lány szerelmet, hogy írt egy szerelmes levelet (virtuálisat).

Még ez télen volt és az óta is járunk. Persze a lány is olyan, hogy mikor még 5.-es volt, már akkor 8.-asok udvaroltak neki és mindnek nem-et mondót. Én ezért nem is próbálkoztam vele.

2010. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
o 14 en 13!de tenleg az mar...annyit sirtam es ezen nm kene szorakozni.ha nm tudsz normalis valaszt adni akkor ne is faraszd magad.amugy meg ha te a helyemben lennel szerintem neked sem esnenek jol az ilyen valaszok:(
2010. ápr. 12. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ezzel azt akartam mondani, hogy mond meg neki! (Látom nem esett le)
2010. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nm neked mondtam hanem a 19:59esnek...de leesett es koszy
2010. ápr. 12. 19:04
 10/11 A kérdező kommentje:
vagyis a 18:59esnek BOCS
2010. ápr. 12. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!