Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogdossa egy fiú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogdossa egy fiú egy lány fenekét, minek mondható ez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
seggfogdosásnak
2009. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:Délvezetben sztem alánxyok általába szeretik
2009. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a kapcsolat a két ember között, hol megy végbe ez a cselekvés.. Én pl petting közben szoktam fogdosni, barátnőm imádja. :))
2009. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor ha jó a segged :D
2009. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha a lány hagyja..
2009. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ha teccik neki!!!
2009. máj. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi osztálykiránduláson szoktuk fogdosni a csajok seggét, tapasztalat, hogy ilyenkor a lányok beindulnak :D
2009. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

táncon van egypár srác,akinek bejövök,náluk van az,hogy mikor táncolunk,már nem a derekamat fogja,hanem csúszik lefelé...xD

de engem nem zavar,mert ott olyan családias a hangulat:D

2009. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Kapcsolatot nem tudnék elképzelni úgy, hogy nem fogdoshatom neki:D Én fenékmániás vagyok, imádom őket!:D
2009. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!