Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szép lánynak miért rohadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szép lánynak miért rohadnak a fogai?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam már, hogy igényes lányok, ápolt arc, smink, belőtt haj, jól megválogatott ruhák, műköröm és amikor kinyitotta a száját akkor látszott, hogy hátrébb fekete a foga, tehát rohad, lyukas, ha már enynire foglalkozik a külsejével a fogaival is törődhetne.
2011. dec. 28. 22:23
1 2
 1/15 Csak 1 GyK user ***** válasza:
50%
Mert sokat isznak, kávéznak és szopnak.
2011. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Én ugyan nem Nö vagyok, de a rendszeres fogápolás mellett is kilukadnak a fogaim.

2011. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én tudok olyat akinek pénze nincs rá, sajnos vannak árak, pénz meg nincs :(.
2011. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 problem?:D ***** válasza:
0%
Sok ge*cit esznek azért:)
2011. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pénz?Ingyenes tbre.
2011. dec. 28. 22:30
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
sokan hiába tesznek a fogaikért, mégis beteg lesz, vannak, akik úgy vannak vele, hogy fáj és úgysem látszik, és vannak akiket nem érdekel..
2011. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

pénzen nincs k*bszott fogkefére meg fogkrémre? A kérdező igényes lányokat emlegetett... "igényes" :D


Én is találkoztam már ilyennel ,bár közben még sem volt túlságosan izléses magával szemben . Viszont ez azért szerencsére elég ritka eset, a legtöbb szép lánynak nem rohadnak a fogai :D

Jah és aki mossa de mégis lyukasak annak üzenem ,hogy ne egyen csokit meg cukrot és semmilyen mesterséges f*s löttyöt. Nem is tesz jót és büdös lesz tőle a szád :D

2011. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

összetett probléma is lehet sajnos

ez a rakás kemikália amiket használnak, elvonja a szervezetből a vitaminokat (pl. csontokból) és ott hasznosítja, ahol nagyobb vagy sürgetőbb szükség van rájuk

2011. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szép és igényes lányokat még nem láttam ronda rohadt fogakkal.
2011. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert az esti fogmosás helyett egy buliban vannak, és tolják nagyban a cigit, mert azt hiszik, ettől lesznek nagylányok.... A cigitől rohad a szájuk...
2011. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!