Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok gáznak tartják, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok gáznak tartják, ha egy pasi kiír valamit facebookra?

Figyelt kérdés

noveremrol van szo, mer igazabol akarmit kiirok, elkuld a francba h mitcsinalok :D

pl.: (amit csinalok: amit mond)

vicces video: mi ez, mindenki rajtad fog rohogni.


zene: miert linkelgeted mindig a fos youtube videoid?


csajok képei alá írom h pl csinik vagytok: miert irkalsz ismeretlen lanyoknak?


beteg vagyok, nem ápol valaki?: miért írsz ki ilyet?


és komolyan, bármit írok vagy linkelek, kiröhög. Ez most tényleg ennyire gáz, vagy neki van vmi baja?


De kapaszkodjatok!!! Nem írtam ki semmit 1 hétig, és beszólt hogy: Mivan, miért nem írsz ki mostanában semmit?


KI Érti a NŐket??????


2011. dec. 29. 02:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#4: nem irok orankent, hanem kb naponta 1x valamit, es olyan ismeretleneknek irok max, akik engem jeloltek :)
2011. dec. 29. 21:23
 12/12 anonim válasza:
a nővéredről van szó... naná hogy röhög rajtad, ez a dolga, de szard le :D ha facebookon alá, akkor tényleg csináld meg hogy ő ne lássa mit írogatsz, ha nem akkor meg kit érdekel? :)
2012. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!