Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy 13-16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy 13-16 éves lányoknak facebookon odaírod a képe alá hogy milyen szép, ő még hogy "nem, ronda vagyok" stb. még is kismillióegyezer képe van fent?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
álszerény
2011. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert kretén, és ajnározást szeretne hallani.
2011. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem tud már mit mondani zavarában, vagy pedig emós a csaj
2011. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

kéretik magukat, csak azért írják, hogy visszaírja a mási,, hogy dehogy nem szééépp vagy te kis bolond meg ilyenek.

Ha rondának gondolná magát, max 1képet ha feltenne, meg nem pózolna ilyen k.rvásan egyik sem...

2011. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan már, a kamaszlányok mindig is ilyenek voltak. Kell nekik a megerősítés, hogy ők igen is szépek. Ebben semmi új nincs, csak régen nem volt internet, hogy még a fél világ lássa az ilyen beszélgetéseket.
2011. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 szösszikehh ***** válasza:
91%
ez még nem is a legjobb.:) nekem az tetszik a legjobban hogy "ma van a csúnyák világnapja, tedd ki ha csúnya vagy.. lájk ha szerinted nem is vagyok csúnya"---> 20 perc múlva lesz kb 5 lájk pl legjobb barátnőtől vagy anyukától mire ő írja komiban hogy "ajj ne lájkoljatok én nem is vagyok széép.. csúnya vagyok" na engem ez b*sz fel agyilag.:')
2011. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Kell a nyalás nekik. :D
2011. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

De amúgy ezt is általában a 15-17éves tinip.nák csinálják, ha pl egy 20évesnek odaírod h szép vagy, az azt írja rá általában h köszi meg ilyenek. :)


Mondjuk van kivétel a tizenévesek között is, és persze van egy-két nagy arccal rendelkező 2X éves is, de általában a tinip.nák csinálják ezt :D

2011. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen, általában ez van, de azért találsz kivételeket!

Engem az zavar még, hogy pl egy barátnőm képe alá azt írom, hogy 'aranyos vagy!' Erre ő meg azt írja vissza:'köszi, te is nagyon aranyos vagy!' -.-"

2011. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
jaja így szokott ez még menni, kíváncsi vagyok, mit írna vissza, ha ha valaki azt írja, ez totál gáz kép, vagy hogy ronda vagy, akkor azt írná h te is? :D
2011. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!