Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok, hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, hogyan tudnék coming-outolni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 05:58
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez nem egyszerű dolog, felvállalni, hogy meleg vagy, de ha meg akarod tenni, akkor legyél őszinte.

Elösször nehéz lesz, mindenki furcsán néz rád, de egy idő után elfogadnak olyannak amilyen vagy :]

2009. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Egyszerűbb, mint hinnéd. Először, semleges környezetben próbálkozz a jelzéssel, hogy a saját nemedet szereted.

Volt egy munkatársam, aki egyszer utalt arra, hogy munka után értejön a párja. Nagyot néztünk, amikor a párja is fiú volt. Semmi smaci, kézfogás ilyesmi, csak egyszerre mentek haza. Na attól kezdve, a srác a lányok kedvence lett, mert meg lehetett vele beszélni a pasikat :)

Nem viselt feltűnő ruhákat, fülbevalókat, semmit. Ez a kis utalás midenkit, aki tudta, helyretett. A szülők, vagy a keményebb munkahelyi környezet (mentők, tűzoltók, katonák) azért komoly kihívást jelenthetnek...

2009. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Kortárs segítő vagyok, rengeteg hasonló problémával fordulnak hozzám, no és én is meleg vagyok...

Rólam nagyon kevesen tudják, mivel sajnos az én szüleim ezt SOHA NEM FOGADNÁK EL...

Ha segítségre van szükséged, írj privátot, és ajánlhatok rengeteg könyvet, ami a témával foglalkozik, de a kommentelő, aki a munkatársa példáját említette nagyon jól fogalmazott.

Valóban, ha látják, hogy ettől még ugyanaz az ember vagy, akit megismertek/szeretnek, nem okoz gondot, de tény, hogy a hogyan nagyon fontos!

Illetve függ a korodtól is, mivel sajnos az emberek a mai napig azt hiszik, hogy valaki azért lesz meleg, mert divat annak lenni...

Hát nem tudom, éljenek így egy hétig, és megtudják, mennyire rossz tud lenni..

Ha bármiben tudok segíteni, írj nyugodtan!!!!

2010. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
40%

En felvallaltam !!!!!

EESSS???? Többen szeretnek mint valaha es JOBBAN !

Amugy meg Mi van abban ha valaki meleg?? GONDOLKODJATOK MAR !!! CSAK SEX VAN A FIUVAL ! A TÖBBI normalis hetköznapi dolog.... amugy meg az okorban is meg amiota vilag a vilag azota vannak melegek !Ez nem csoda ! Es 2100-ban ez mar normalis lesz de szeretnek mar ott tartani es megerni a 3000-dik evet mikor ez mar 100%-an semleges tema lesz ! :)

2010. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én úgy gondolom, hogy ez nem könnyű dolog. Sajnos nagyon sokan olyan környezetben élnek, ahol a melegséget elítélendő és becstelen dolognak tartják, még akkor is, ha te nem az a magamutogató fajtából való vagy. Én 18 évesen 11. osztály évvégén, az iskolai osztályomban csínáltam ilyen "coming out'-ot, szerencsém volt, miután ez egy többségében lányokkal teli középiskola volt. Senkinek nem volt ezzel semmi baja, persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindenki elfogadta. Hátam mögött azért (főleg más osztályból lévő fiúk) lehordtak mindenféle b*zinak, stb... Nem reklámozás céljából csínáltam ezt, hanem mert úgy gondoltam, hogy ez a színjátszás nem nekem való, meg állandó titkolozásban nem lehet élni egy olyan társaságban, ahova 5 évig jársz. Gondolom ezzel ti is egyetértetek. Én is azt mondom, hogy add meg a modját, az elején nehéz lesz, ezzel számolni kell nekem se volt könnyű és nem is lesz, ha majd felvesznek engem, mert ugye egy új helyen, nem úgy mutatkozunk be, hogy szia meleg vagyok. Előbb meg kell ismerned az embereket, hogy ki az, aki ezt könnyebben és ki az, aki ezt nehezebben kezeli.Remélem tudtam segíteni.
2010. júl. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!