Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nyápic vagyok soha senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyápic vagyok soha senki sem fog szeretni?

Figyelt kérdés
Gyenge, vékony alkatú srác vagyok. De nem vagyok meleg és nem vagyok emo-s se. Csak egy átlagos gyerek aki vékony és minimális izomzata van. Lesz egyáltalán így barátnőm valaha?
2011. dec. 29. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyúrunk vazze?
2011. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16
2011. dec. 29. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Ettől még szerethetnek csak kevesebb csaj lesz érted oda!De aki elfogad téged úgy ahogy vagy az igazán szeret téged és nem akar átalakítani az lesz az első igazid :D


19f

2011. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni kukacka, de a mai jócsajok 70%-a az ilyenekre bukik mint te.

Úgyhogy szedd össze a fostos pitsád és told oda valamelyikhez magad.

2011. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha azt mondják hogy fú de vékony vagy akkor azt sértésnek szánják?
2011. dec. 29. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük. Ha nekem mondanák én bóknak venném. Neked lehet sértésnek szánják a fene tudja.

Keress vékony csajt.

2011. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!