Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Baj, ha a pénisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Baj, ha a pénisz körül kicsit szőrös?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy relatív, mert minden lány máshogy van ezzel, de azért megkérdezem.

1-2 cm hosszú szőr van a péniszem körül, nem is sűrűn. Valahogy nem szeretném teljesen levágatni, mert az annyira férfiatlan. Ti hogy szeretitek?

18/F vagyok.


2011. dec. 29. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:

én a természetesre szavazok


22/L


(ez már 5 000 000 001. kérdés ,gratulálok!)

2011. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ötmilliárdszor feltették már a kérdést....:D
2011. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az oldal nyitóoldalán az van, hogy 2 436 553 kérdés van az oldalon. Válaszból is csupán 15 millió van. Szóval még messze vagyok tőle. De azért köszönöm a választ. :)
2011. dec. 29. 17:04
 4/7 LadyLee ***** válasza:
53%
NEM! Természetesség teljesen rendben van, nem szeretem a csupasz csigákat.
2011. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aztán kicsi fiam, kivel vágatnád le? a húgoddal? ahhoz, hogy mi hogy szeretjük, neked semmi közöd...
2011. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így veszíti el egy anonim oldal a jelentőségét... köszi utolsó "válaszoló". Most hogy válaszoltál, tudom már, hogy te vagy a Szabó Mari a Kossuth utcából, aki nem hajlandó a kérdésre válaszolni, csak unalmában ír ide.
2011. dec. 29. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lány vagyok, de szerintem hülye vagy, ha leborotválod, főleg, ha nem csak ott szőrös a tested. Viszonyt nyírni kell, mert ha elvárod az orált, akkor az az 1-2cm már kimondottan irritáló lehet a csajoknak.
2011. dec. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!