Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hány évesen csókolózta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesen csókolóztatok először? A szüleitek tudtak róla?

Figyelt kérdés

Nekem a szüleim nagyon szigorúak és nem nagyon engedik se a barátot sem semmi iylesmit...nagyon félek ah esetleg ez kitudódna mégjobban nem érdekelnék senkit.. :( szerintetek mit tegyek?

14/L


2011. dec. 29. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Még nem csókolóztam. Nem tudnak róla a szüleim, minek mondanám el?!

Szerintem ez abszolút magánügy,hogy mikor csókolózok először. Ha lesz barátom elmondom itthon meg bemutatom, de hogy mikor csókolózok először szerintem nem kell bejelentenem. :D

16/L

2011. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

14 évesen. Nem, nem tudtak róla, mert akkor zárdába küldtek volna... :D 17 vagyok, még most is kiakadnának ha belejenteném, hogy van valakim. Igazából, szívesen megosztanék egy-két dolgot az életemről velük, de ők érték el, hogy titkolózzak.

17/L

2011. dec. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 mus musculus ***** válasza:
100%
Miért kéne azt bejelenteni?
2011. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem tudom másoknál az milyen,es a szüleim borzasztó szigorúak és nem lehet velük iylenről beszélni...se apuval,se anyuval,bátyámról meg ne is beszéljünk..azért szerettem volna tudni hogy ez hogy megy :S
2011. dec. 29. 19:59
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nálunk sosem volt ilyenről szó. A felvilágosítás is abból állt,hogy amikor megjött először és szóltam anyumnak, mondta, hogy nagylány lettem és megmutatta, hogy kell használni a betétet. Jó, lehet, hogy ha lesz barátom és bemutatom anyuméknak, akkor majd lesz egy kis felvilágosítás, de a legtöbb dolgot már tudom.

Szóval ilyen téren is nagyon érdekes a családi életünk. És pont ezért nem is fogom elmondani, ha csókolózok valakivel, vagy ha randizni megyek. Ha már barátom lesz, az más, azt természetesen elmondom majd!

2011. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nálunk is ez van....csak hogy nálunk suliban sem tanitottak meg,h majd ott mit meg hogyan,szoval szerintem azt is innen kell majd megtudnom,mert egyszeruen nem lehet toluk megkerdezni..
2011. dec. 29. 20:35
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak tök jó felvilágosítókönyvek. Ezesetben szerintem érdemes lenne beruháznod egy ilyen könyvre, vagy ha kérdésed van, nyugodtan írj privit, ha tudok, segítek szívesen. Bár érdekes, nálunk általánosban 3 vagy 4 évben is volt felvilágosító óra és most középsuliban is volt már többször.

16/ (Első voltam ismét)

2011. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen, egyik szülőmnek elmondtam, másik kiisb*szott volna..
2011. dec. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szigorúak a szüleim, de nem beszéltem meg egyikőjükkel sem. Én személy szerint szeretek velük ilyen témáról beszélgetni, ez nem igazán tartozik rájuk szerintem.

Emiatt még senki nem fog lenézni, mivel ez manapság már nem nagy dolog, a te korodban már sajnos sokan szexelnek is..

Szerintem ha nem érzed úgy, hogy szeretnéd megosztani a szüleiddel, akkor ne tedd, ez csakis rád tartozik!:) És ne idegeskedj ezen:)

2011. dec. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen. és igen, anyukámnak mindig beszámolok mindenről. Barátnők vagyunk:)

17/L

2012. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!