Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép, helyes jóképű srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, helyes jóképű srácnak tartanak, de?

Figyelt kérdés
de én nem látom magam annak, és gyáva vagyok gyáva vagyok kezdeményezni és nem tudom, hogy miért.. amikor lépni kéne elfog egy érzés, remeg a gyomrom és mintha le lenne szögelve a lábam :D mással is ez van? mit tehetnék?
2011. dec. 29. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, meg néha még van is. Le lehet győzni. Ha pl odamennél egy lányhoz, de érzed, hogy kezdesz pánikolni, akkor azért is menj oda, még ha biztos is vagy benne, hogy hülyét csinálnál magadból. Még ha nem is szerzed meg a számát, és tényleg hülyét csinálsz magadból (ami ritkán fordul ám elő!) akkor is meglesz utána a tudat, hogy oda mertél menni hozzá.
2011. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és 20/F
2011. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1 hét alatt olyan nőcsábászt csinálnék belőled hogy beszarnál...

először nézz ki egy nagyon csúnya srácot..és mond azt magadban h mennyivel szebb vagy nála...általában bejön, csak nehogy a végén nagyképű légy :P

2011. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Meleg vagy.
2011. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg :D
2011. dec. 29. 19:47
 6/8 K.Missy ***** válasza:
Azt írtad, hogy te nem látod magad annak?? Miért, hogy nézel ki, hogy mégsem látod magad annak?? Ja és fiúk vagy lányok mondták azt , hogy helyes vagy?
2011. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szocializálódni kell! nem csak a kiszemelt csajhoz nem mersz odamenni, hanem szinte senkihez. erre vannak gyakorlatok, praktikák, hogy mivel tudsz szocializálódni.
2011. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ebben a cipőben járok, 0 önbizalom, pedig a visszajelzések elég egyértelműek, de áltaában én is képtelen vagyok jóképűnek látni magam, mondjuk néha van 1-2 napom, amikor annak látom.
2011. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!