Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevált internetes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevált internetes társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Komolyan társra szeretnék találni, és ezért mindent megteszek, de eddig még nem sikerült. :) Ha valakinek van tippje melyik oldalt érdemes megnézni, írja le kérem!
2011. dec. 29. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs. Élőben nem próbálkozol?
2011. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia, hány éves vagy? :)
2011. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egy ilyen oldalra én is nagyon kiváncsi lennék :)
2011. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a parom.hu egész jó.

Múltkor olyan pasit láttam fent..azóta is emlékszek a fejére. Elképesztően gyönyörű volt és ráadásul egyenruhás, wááá :D

2011. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te meg, mint naiv kislány elhitted, hogy az illetőről készült a kép:D Elárulom, hogy nagyon sokan kamu képet raknak ki magukról...
2011. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Vagyis pont az, hogy nem magukról raknak ki képet...
2011. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok naiv kislány, a kép pedig nem egy modell pasasról készült, hanem egy egyszerű férfiről, különböző élethelyzetekből. Köze nem volt a beállított photoshopos képekhez.

Magam is meglepődtem, hogy egy ilyen férfi mit keres a társkeresőn, bár felteszem szexet, de szerintem jut neki bőven.

2011. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Antimod ***** válasza:

Nekem a randivonallal vannak a legjobb tapasztalataim. Ott azt állítják, hogy aki akar, az átlagosan 3 hónap alatt párt talál magának. Nálam éppen ennyi volt, míg ráakadtam a menyasszonyomra.

Tény, kell bele invesztálni egy kis pénzt (párezer Ft a platinum vagy milyen tagság), de megéri szerintem. A lényeg, hogy minél előbb találkozz a kiszemelttel, nem jó sokáig húzni, ráadásul nem kellemes, amikor a másik mégsem akar találkozni (mert mondjuk nem mer), és ez több hetes levelezés után derül csak ki.

2011. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
orgazmus.hu
2011. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A barátnőm (30 éves), most a facebook társkeresőjén ismerkedett meg egy pasival. Szerinte elég normális emberek vannak fent. Nem tudom, nem facebook-ozom igazán, de neki bevált.
2011. dec. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!