Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha az idősebb lányok jönnek be és mindig azoknál próbálkozok és nem a korombelieknél? :D

Figyelt kérdés

16 vagyok és a nálam 2-8évvel idősebb lányok érdekelnek inkább és a korombeliek annyira nem :S



(bocs hogy megint fel teszem ezt a kérdést csak amikor először tetem fel akkor már este volt és nem voltak annyian gyk-n)


2011. dec. 30. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

előbb azt a kérdést tedd fel magadba h kevés értelmes választ akarsz, v sok értelmetlent :DD

am akár normális is lehet. Nálam volt olyan időszak mikor a 30-40közötti nők tetszettek. Most visszafele indultam el és a 15-16-17 évesek jönnek be :DD 20f

2011. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is pont igy vagyok (es voltam a te korodban is) mint te. Annyit megsugok, hogy sokkal nehezebb lesz emiatt az eleted, mert a nok altalaban a naluk idosebb pasikra buknak, hogy miert azt most nem reszletezem... Szal ha vissza mehetnek az idobe maskepp csinalnam, de ez csak az en velemenyem!
2011. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szösszikehh ***** válasza:
remélem hogy teljesen normális mert nekem meg a tőlem fiatalabb fiúk jönnek be..:D 1-2-3 évvel fiatalabbak..:D
2011. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szösszikehh ***** válasza:
amúgy 18/l vagyok.:D
2011. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem normális, ebben a korban még majdnemhogy nulla az esélyed idősebb párt találni, később majd több lesz, addig meg még változhat. bár velem is ez volt a helyzet, és nem változott azóta sem :D
2011. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán a testi/lelki érettséget keresed bennük, szerintem normális, nem számít gerontofíliának.


21F

2012. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!