Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni?

Figyelt kérdés
Még nem csókolóztam,eléggé félek az elsőtől...de nagyon kíváncsi vagyok ,hogy milyen érzés,illetve h más mit érez ilyenkor.
2011. dec. 30. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyálas,de kellemes.Bár az első nem volt olyan jo,mert én is rá voltam görcsölve.
2011. dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

A csók, egy hosszú puszi!

Nem kell tőle félned, hiszen mind átestünk ezen és túléltük, nem rontottuk el.


Természetesen te az u.n. nyelves csókra gondolsz, de azt sem úgy kezdjük, hogy torpedó módjára a másik fél szájába nyomjuk a nyelvünket, hanem inkább úgy képzeld el, mintha óvatosan ízlelgetnél valamit amit még soha nem kóstoltál, de kíváncsi vagy az ízére.

2011. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Gondolj a gőzölgő pitére.
2011. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Olyan érzés mint amikor az ajkak összeérnek, átdugod a másik szájába a nyelved és elkezdesz játszani a másik nyelvével. Pont olyan.
2011. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha a partner ugyanúgy csókolózik mint én,akkor ISTENI!
2011. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
NAGYON ROSSZ ÉS GUSZTUSTALAN.NE PRÓBÁLD KI!
2011. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Attól is függ h kivel csókolózól.Mert ha szereted akkor nincs annál jobb dolog.
2011. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
ne félj, próbáld ki
2011. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
isteni!!!
2011. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem lehet leírni. Az első pl nagyon szar volt, ugyanakkor vicces. Barátnőmmel nem bírtuk elkezdeni, mert összeért a szánk és röhögőgörcsöt kaptunk egyből xD a lány nagyon hülyén csókolt am, de már megszoktuk, és javult is a teknikája :D Jó érzés. Ha kíváncsi vagy akkor próbáld ki :D Haverom pl hugával gyakorolja (xD, a nyomi, nincs csaja, akkor a hugát nyálazza össze, az meg bele is megy, úúúú, ritka egy fogyatékos család //próbáld ki te is ezt tesóddal [még jobb ha ellenkező neműek vagytok, akkor nem lesztek homoszexuálisak, csak nyomorékok], de úúúúúristen, ink nem folytatom//)

A lényeg hogy jó érzés, én pl "minél hosszabb annál jobb" elgondolást nyomom :D, rekordunk 9 és fél perc, majd gyúrunk még rá :), ne félj az elsőtől (kivéve ha neked is nagyon poénos barátnőd lesz, és csókolózás közben röhög)

2012. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!