Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés csókolózni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni? Lehet rá valahogy gyakorolni?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy elrontom (nem mintha lenne kivel), és ennyi idős korra már illene tudni hogyan kell csinálni. Úgy érzem elsüllyednék szégyenemben vagy elfutnék és soha többé nem akarnám látni ha elrontanám... Nem vagyok az a kavarós típus, (sajnos) így nehezemre esne belemenni csak gyakorlás céljából idegenekkel.


Mit ne csináljak? Milyen egy rossz csók? Milyen egy jó? Csókolózós videókat nem tudok végignézni, akkor meg rám tör a magány és a depi... Vagyis azokból sem tudnék tanulni.

Milyen egy nyomorék csajnak gondolnának amúgy is ha még ere sem vagyok képes...


20/l


2011. máj. 28. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
a jó csók a f*szomon cuppan
2011. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Figyelj. Mikor én először csináltam, beégtem, rendesen, mert nem tudtamhogy kell.Másodjára ráéreztem!! Amúgy valahogy úgy lehet elmagyarázni, hogy a nyelvedet a partner nyelvekörül mozgatod, de vannak különbözőformái is... Amikor meg nyelv nélkül csinálod, akkorolyan, mintha tátognál a szájára. :)) 15/L
2011. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De én nem akarok beégni! Egyszerűen nem tudnám elviselni, annál még az is jobb ha idegenekkel gyakorlok, azzal semmiféleképpen nem akarom elrontani akit szeretek!
2011. máj. 28. 22:08
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Szia Drága,

ne viccelj! Semmit nem kell félned. Ezt komolan mondom :)

Semmi nyomorékság nincs abban, hogy kétségeid vannak.

Még sosem csókolóztál?

Hidd el, mindenki így van ezzel az első előtt. Én sem tudtam annó elképzelni, hogyan is kell pontosan. Fogalmam sem volt, hiába láttam a filmeken, nem tudtam milyen érzés lesz. Aztán mikor megtörtént az első, minden jött ösztönösen. A Szerelmem már tapasztaltabb volt nálam, és nagyon édesen segített, néha mondta, hogy hogyan próbáljam. De nem tartott sokáig belejönni!


Most ez emberfüggő, de körülbelül úgy nézhet ki, hogy először csak egymás száját, ajkait csókolgatjátok, utána, pedig már a nyelveteket is használhatjátok. Ez gyakorlatilag annyi, hogy bele-bele nyaltok egymás szájába, ott mozgatjátok a nyelveteket, szopogathatod is akár.. vagy csak a nyalogatjátok egymást. Esetleg nagyon óvatosan meg szabad harapdálni a másikat, persze csak ha neki is jó.

Ez most elég prózai volt így leírva, ha megtöltöd érzelemmel, akkor nem lehet baj, minden jön magától, hidd el nekem. Sőt, abban sincs gond, ha ez elején ügyetlenebb vagy!!! Eszedbe ne jusson szégyenkezni emiatt!!!!! Ez teljesen természetes.

Belejössz, ne aggódj, csak találd meg azt, akit nagyon szeretsz és kívánod a csókját, és minden rendben lesz.

Puszillak!

2011. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Az előző vagyok :)

Még csak annyi, hogy aki SZERET, azt nem zavarja, ha elsőre nem csókolsz úgy mint egy "profi". Ha megbízol benne, akkor neked sem lesz kellemetlen. A kapcsolat alapja a szerelem és a bizalom. Ilyenkor nem kell hogy szégyelld magad!! :))

Szóval csak nyugodtan, ne féj!!

2011. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Először adj egy puszit a szájára. Nyald meg kicsit az ajkát ha kinyitja a száját érints meg a nyelveddel a nyelvét.Körözz a nyelve körül de ne csak jobbra pl mint egy mosogép,hanem játssz vele:)Az ajkaddal bekaphatod az ajkát,de eközben a kezeddel is simogasd ölelgesd,turj a hajába bármi:) Ráfogsz érezni rögtön ne aggódj.És amúgy ez olyan mint a tánc. Pasi vezet,te is jól csinálod.:) Ha pasi béna,akkor ne a csajt okolja.:] soksikert:)
2011. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekem az egy katasztrófa lenne az is ha az elején ügyetlenebb lennék. Egyszerűen elfogadnám, hogy ez nem nekem való, béna vagyok hozzá. Jaj, megőrülök... :|
2011. máj. 28. 22:18
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Én először 15 évesen csókolóztam,elég béna voltam szerintem,de a fiú nem vette észre szerencsére. Az a lényeg hogy először csak adj puszit a szájára,puszilgasd kicsit a száját,közben ki is nyithatod a szád aztán ha ez meg akkor lassan dugd át a nyelved a szájába,ő is ezt fogja csinálni. Ezután forgasd a nyelved a nyelve körül,de erre úgyis rá fogsz érezni. Ha szeret a fiú elmondhatod neki hogy még nem csókolóztál és meg fogja érteni. Szerintem nem ciki ez. Az a fontos hogy ne aggódj azon hogy el fogod rontani.
2011. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

2 napja csókoltam meg először a pasimat. Én is ilyenektől paráztam, mert nekem is ez volt az első említésre méltó csókom:D

Azt hittem totál elbénáztam mert elmosolyodott, amikor elhúzódtam tőle. Kérdeztem, hogy miért mosolyog, de nem mondott rá semmit!

Erre ma az abszolút értelmetlen hablatyolások közepette(időjárás, suli, ebéd) benyögött egy ilyet:

- Am tudod h eszméletlen jól csókolsz? :D

Kb. köpni-nyelni nem tudtam xD

Szóval no para ;)

Én sem igazán hittem el, hogy tényleg csak úgy jön magától...de mégis :)

Sok szerencsét! :D

2011. máj. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Biztos nem néznek nyomoréknak!

Én 20 évesen csókolóztam először, a lány csókolt meg mert én nem mertem őt, pont ez miatt amit te is írtál, mert féltem, hogy béna leszek, de aztán nem volt semmi gáz, nem szólt le.

21f

2011. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!