Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szilveszter.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szilveszter.

Figyelt kérdés
tudom ... nem igazán ide való ez a kérdés.. mit csináljak szilveszterkor? a pasim ma reggel kidobott azzal az okkal hogy "ő bulizni akar szilveszterkor és nem tud magára majd figyelni" . szóval vele nem mehetek. a baráti köröm 90%-a másik városba megy oda viszont engem a szüleim nem tengettek mert hogy veszélyes. aztán meghívtak még egy buliba de ott úgyse éreztem volna jól magam mert oda pont azok az emberek mennek akiket én elakarok kerülni: volt pasi és a legutáltabb emberek. az a tervem hogy itthon kockulok és azt mondom mindenkinek hogy egy régi barátnőmnél voltam. szerintetek? 14/L
2011. dec. 30. 17:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
a szomszéd bácsi van és ő utál engem... a pasim tudom hogy azért dobott mert megfog csalni és nem akart megcsalni ezért dobott.
2011. dec. 30. 17:33
 13/23 anonim ***** válasza:
Utólsóval tartok! :) nincs olyan barátnõd akinél ott aludhatnál?? Legalább tartanátok egy csajos bulit! ;)
2011. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

ööö végleg kidobott v csak holnapra? :O

átmenjek én? v jössz velünk? miért fontos h kinek mit kell mondani?

2011. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
épp azaz hogy nincs.. mindenki vagy másik városba megy . mert "gáz" hogy egyedül szilveszterezek ... ez lessz az első hogy egyedül szilveszterezek.
2011. dec. 30. 17:37
 16/23 A kérdező kommentje:
amúgymeg végleg kidobott...
2011. dec. 30. 17:37
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát figyelj! Én a helyedbe elmennék abba a buliba ahova az exed is megy és megmutatnám neki, hogy nélküle is éled boldogan az életet, tudsz nélküle is szórakozni. De akkor tényleg szórakozz! Biztos van olyan srác/lány a buliban akivel jó a kapcsolatod. :)


14/L

2011. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nincs uncsitesód? Akivel mé jóban is vagy és persze idõsebb nálad?? :) vele is szilveszterezhetnél! :)
2011. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
hát ott egy lány van aki meghívott és jóba vagyok vele.. de nem olyan egyszerű... akik ott lesznek azok az emberek akiket mindig is utálni fogok mert olyan dolgomat tettek... és ott úgyse érezném jól magam vagy sírnék vagy meg 10előtt hazajönnék.
2011. dec. 30. 17:42
 20/23 A kérdező kommentje:
1 unoka tesóm van aki 2 éves.
2011. dec. 30. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!