Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam a számomra tökélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam a számomra tökéletes pasit (külső, belső), viszont nem tudom hogy adhatnám tudtára ezt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
mit?
2011. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd a szemembe, nem harapom le a fejed;)
2011. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd ezt neki: "te vagy számomra a tökéletes pasi".
2011. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En is megtalaltam, de 3 honap alatt sem sikerult tudtara adnom, hiaba bamul meg, meg hiaba beszel velem sokat, hiaba adok le jelzeseket, amig azt nem mondja, hogy tetszem neki, meg amig nem csinal valamit, pl. megcsokol, addig szarugy
2011. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet,hogy bátortalan a pasi? Hátha csak erről van szó.Elég egyértelmű jeleket adtál neki?
2011. dec. 30. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha nem csak villogtatnátok neki? Ez így elég kevés. Vagy mondjátok meg vagy csábítsátok el.
2011. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet benne a pakliban hogy felfogta, de neki nem jössz be mint csaj? :D
2011. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!