Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen pasit képzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen pasit képzeltek férjeteknek? Külső-belső tulajdonságok, stb.

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekel, h hogyan gondolkodtok erről...köszönöm szépen előre is a válaszaitokat. És azt irjátok, h elég, ha szeret, mert ez nyilván nem igaz...:)
2011. szept. 21. 22:13
1 2 3 4
 1/32 napietus ***** válasza:
79%
akinek már van, és elégedett vele, leírhatja, milyet talált :)?
2011. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%

aki nem "romlik meg" néhány év után. megmarad benne a szenvedély, a kurázsi, ami mondjuk a házasság előtt volt. nem találom jó dolognak a házasságot, mert az emberek meghülyülnek, anők sárkányok, a pasik szemtelen lusták lesznek, gondolván azt, hogy úgyis az övék a párjuk, hiszen házasok.

ne legyen egyhangú életünk, ne unjuk el egymást, ne rohanjon el az idő csak úgy mellettünk.

legyen udvarias, tiszteljen, természetesen ne igyon, ne verjen, ne csaljon meg, ne legyen olan véleménnyel rólam hogy "az asszony"? mint általában a filmekben és a viccekben szokott lenni. persze ez tőlem is függ, de tegyük fel tökéletes feleség vagyok.:)

2011. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Elsőnek...természetesen, örülnék neki :)

A másodiknak pedig köszi választ :)

2011. szept. 21. 22:23
 4/32 anonim ***** válasza:
67%

szerintem ez kb minden lánynál változó.

én imádom a barna hajú, barna szemű fiúkat :)

szeretem a tetoválásokat, de a piercing nem tetszik.

legyen magas és szálkás.

a belső nekem jobban számít mint a külső. lehet vki akármilyen helyes, ha nem fog meg. ne legyen félénk, de ne legyen sekélyes, beképzelt sem. hát hirtelen ennyi jut eszembe :)

2011. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
47%

Külsőleg: Magas és rövid a haja, lehetőleg mackós a testalkata. Ápolt, elegánsan öltözködik, nem rózsaszín cuccokba, attól hánynom kell. Nézzen ki férfiasan, ha már férfinek született :) Legyen testékszerektől és tetoválásoktól mentes.


Belsőleg:

Nagyon okos, tájékozott ember, aki le tud nyűgözni. Jó humora van,felőlem lehet trágár is, bírom az alpári humort is :) Éljen társasági életet, beleőrülök, ha otthon kell ülni. Szeresse az állatokat,lehetőleg a macskákat is. Ne legyen szenvedélybeteg, szóval az alkoholizmust, a kábítószerfüggőséget, internetfüggőséget, játékgépfüggőséget nem viselem el. A cigarettázás és alkalmankénti sörözés nem érdekel, néha be is rúghat, legalább röhögünk egy jót :)

Olyan ember legyen, akire számíthatok, de ha igaza van álljon ki mellette,nyugodtan veszekedjen velem, de legyen határozott, és merje elmondani a véleményét.



Szóval összességében egy olyan ember, akire ha ránézel minden pillanatban tudod, hogy életed legjobb döntése volt, hogy igent mondtál neki :)


Egyik kérdésnél már leírtam, hogy álmaimban az ilyen férfi felkel reggel, ásít egy nagyot egy szál trikóban, fecskében, nyúzott fejjel, félálomban elkezdi főzni a kávét, közben megsimogatja a macskánkat én pedig kinézek a szobából és elmosolyodok :)

2011. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
19%
én 19f vagyok nincs egy Casanova ki nézetem de viszont kedves, megértő, nagyon szerető ember vok és akit szeretek ált mindent megteszek ja és céltudatos vok. de ezek ellenére sincs senkim még 1 barátnőm sem volt! szval az hazudik ki azt mondja h nem számít a külső és lehet bármennyire jó fej a pasi le tojják a pasit ha csak nincs minimum 6 szám jegyű bankszámlája!!
2011. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 napietus ***** válasza:
100%

no, az én megtalált "álomférj"-emnek rövid szőke haja van, kékes szürke szeme (ha mérges, inkább zöldes), markáns vonásai és erős, kisportolt (de nem kigyúrt) testalkata.


belső tulajdonságait tekintve pedig nyugodt, határozott, céltudatos, remek humora van és nagyon jólnevelt :) amit a legjobban szeretek benne, hogy sosem csinál a bolhából elefántot, és mindig tudja, mi a helyes, aszerint is cselekszik.


29/N

2011. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:30


Vannak igényeid!

2011. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 napietus ***** válasza:
azt kihagytam, hogy okos, mint az ördög :) buta pasival mit kezdenék :D?
2011. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ezek nem nagy igények.

Mert most tényleg,mi ebben a sok? Őszintén érdekel a véleményed, nem kötekedni akarok, csak tényleg nem értem.


Nem várok Adoniszi külsőt, nem kell pénz sem. Jóformán csak ész és humor, ami nálam döntő. Akinek ez nincs, hát sajnálom, nem szerethet mindenki mindenkit.

2011. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!