Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak miért akkor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak miért akkor lesz pasija amikor akar egy fiúnak meg miért kell keményen megdolgozni érte?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, nem egy bomba nő, van rajta egy kis felesleg, nem sminkeli agyon magát, nem ri*ancos és két hetente cserélgeti a pasijait, egyszerűen tapadnak rá, én meg szeretnék barátnőt de már régóta nincs, pedig több lánynál is próbálkoztam, de mindig volt magasabb/izmosabb/jóképűbb/gazdagabb mint én így őt választották, vagy tudom is én miért, na most nem épp igazságos szerintem, hogy neki bármikor lehet bárki és még ne mis kell tennie semmit, nekem meg akkor sem ha teszek érte.Miért van ez?
2011. dec. 30. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, de milyenek vannak neki? Biztos nagyon mélyek lehetnek az érzelmek, ha kéthetente jön másik.
2011. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátom, ez egy ilyen kemény világ, fogadd el! :D
2011. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem ezt tapasztalom. Ha nekem is lett volna barátom, amikor szerettem volna, akkor most nem ezt a választ írnám.

A leírtak alapján hasonló vagyok, mint a lány barátod. Szerintem van rajtam némi felesleg, de a normál kategóriát erősíte, nem viszem túlzásba a sminkelést és nem vagyok r*bancos(se öltözködésileg, se viselkedésileg). Mégse volt még barátom.

Jó, lehet, hogy azért, mert tini vagyok és ettől függetlenül egy normális párkapcsolatra vágyom nem úgy, mint a legtöbb korombeli.

16/L

2011. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Blabla. Nem minden nőnek jön össze.
2011. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Én nő vagyok, és elméletileg még a jobbik fajtából való, mégsem van így. Bár én már érett vagyok agyilag és nem is mennék bele ilyen 1-2 hetesekbe.
2011. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy fontos dolgot soha ne feljtsetek el MINDIG a lány választ
2011. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ezt mivel bizonyítod?Azt én döntöm el, hogy kihez megyek oda, így választok a nő meg úgy, hogy kinek enged.Midnenki választ.
2011. dec. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!