Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek a fiút, de a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek a fiút, de a srác drogos. Nagyon keményen. Mit csináljak? Azt mondja ő is szeret, de én már kezdek félni tőle.

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 12:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
bocsi, de idióta vagy ha belemész ebbe a kapcsolatba. te is azzá válhatsz. inkább kerüld ki. gondolj magadra és a családodra.
2009. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Félsz tőle? Akkor mi az hogy mit csinálj?!
2009. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
KERÜLD EL JÓ MESSZIRE! NEKEM IS VOLT DROGOS BARÁTOM,folyamatosan agresszív volt velem féltem,sírtam! MÉG MOST SZAKÍTS VELE! EZ KOMOLYAN MONDOM,amíg jártok mert meg fogja keseríteni az életed, ugyanis nem fogsz tudni sajnálatból se elszakadni tőle!
2009. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%

Egy nagyon kemény drogos az már rég nem önmaga.Nem hiszem hogy bárki és bármi fontos lenne neki az anyagon kivül.

Mit is szeretsz akkor rajta?

2009. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz tőle, akkor hagyd ott! Ez nem is kérdés!! Ha nem szereted annyira, hogy elmenjen elvonóra, akkor nincs értelme foglalkozni vele. :( Sajnálom, hogy ezt mondom, de a saját érdekedben hagyd ott, amíg nem történi valami baj. :(


22/F

2009. nov. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
12:20-as vagyok: elnézést, elírtam: "...ha nem szeret annyira, hogy elmenjen elvonóra..." Ezt akartam írni.
2009. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Miért félsz tőle? Mit csinál? Milyen drogot használ?
2009. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én barátom heroin-függő volt.

Így is vállaltam a kapcsolatot.. Imádjuk egymást, leszokott miattam.. Be akarta bizonyítani, hogy mennyire szeret.. 2 hónapja tiszta.. Semmi se lehetetlen..

2009. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

istenem, de tisztában vagyunk a dolgokkal. mit szed/szív? rendszeresen? ha igen mennyire rendszeres a dolog?

mert most így simán lehet egy crackező zombira is gondolni meg egy nyugis kis fűves srácra is aki 3 naponta szív csak te reagálod túl, szóval kérlek pontosíts.

2009. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Heroin, kokain, a fű már nem pálya nála, 14 évesen megunta, meg az a durva, hogy keveri is őket.. Még szed egyebet is, de azokat nem ismertem fel. Engem nem rángat bele. Ő 26 én 21, de a barátai is azok, ezért így a legnehezebb. Ha nem szeretne, én akkor is szeretném, ez a baj. Nem tudok nem törődni vele, ez az, amit senki nem akar megérteni, nem tudom otthagyni. :(
2009. nov. 11. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!