Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, de anyum nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, de anyum nem engedi hogy nálam aludjon a barátom. Még szilveszterkor sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem értem mit vár tőlem, a nővérem is fiatalabb volt amikor a barátja nála aludt... miért félt ennyire?
2011. dec. 30. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aludj te nála...xd
2011. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A szüzességedet. :D Nővéredben biztos csalódott, és most te kapod a hidegzuhanyt. Vagy rossz napja van. A szülőkkel érdemes leülni tárgyalni. Te szeretnél valamit, és megkérdezed, hogy van-e valami feltétele, hogy mégis engedjék, vagy annak ellenére, hogy teszemazt nem vagy rossz tanuló, és segítesz otthon, nem hajlandóak megbízni benned. :D
2011. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
ha fiú vagy értem a probléma gyökerét
2011. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak hívd át. Mondd anyudnak hogy csak nálatok lesz aztán addig húzod amíg nagyon-nagyon késő nem lesz és ott kell maradnia. Átérzem a helyzeted enyémet anno kiherélték volna és ezt se játszhattam el mert 2 sarokra lakik.
2011. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csövezzetek kint az utcán szilveszterkor.. és meséld el neki. utána könyörögni fog hogy inkább ott aludjon nálatok :)
2011. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még egyszer megbeszélni anyukáddal. Az én lányom pont egyidős veled, de én megengedtem volna neki mert a nyáron már egy hétig volt itt a barátja. A kölcsönös bizalom kérdése az egész! Ha te is őszinte vagy a szüleiddel akkor azok is megbíznak benned. De ha hazugságon kapnak akkor hamar elszáll a bizalom!!!
2011. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet úgy érzi, hogy a nővéredet rosszul nevelte és téged meg megpróbál másképp, jobban nevelni, nehogy olyanná válj mint ő. Persze ez ennél sokkal bonyolultabb lehet, mert nem ismerjük a családtörténetet.


16 éves vagy, jobb esetben még szüz, (ha esetleg mégsem akkor anyukád még azt hiszi, hogy igen). És ott alvásokkal ez az állapot esetleg megváltozhat amit ő természetesen nem akar, hogy idő előtt megváltozzon.


Vagy csak nem ismeri jól a barátodat, nem bízik meg benne annyira, hogy együtt aludhasson veled, esetleg még te is csak nem régóta vagy együtt vele.


Mit tegyél, legfőbb dolog a higgadt kommunikáció.

Beszéld meg vele mi az amiért ellenzi, és nyugtasd meg, hogy nem fog olyan dolog történni ami miatt ellenzi és ezt tartsd is be ha mégis megengedi.

2011. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lassan fél éve vagyunk együtt a barátommal, anyuval nagyon jól kijönnek még facebookon is szoktak beszélgetni. igen, szűz vagyok.

anyuval nagyon jó a kapcsolatunk megbízik bennem, szinte mindent megbeszélünk egymással, de ez valamiért nagyon tabu téma nála. :S

2012. jan. 1. 16:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert hát fél év az még viszonylag nem sok. Esetleg azért mert a szüzességed elvesztését megbánhatod szerinte. Én a barátommal egy éve járok és én se alhatok vele együtt. Mert később megbánhatod. Ha lesz egy igazi nagy szerelmed nem örülne ha már előtte páran átmentek volna rajtad :)

Tehát csak olyan emberrel szerelmeskedj akit eléggé ismersz eléggé megbízol benne és úgy gondolod boldog éveket töltesz vele.

2012. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
PÁLINKÁT!
2012. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!