Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátom 3 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátom 3 év után is ajándékot vesz nekem ünnepekkor, szülinapra stb. Ez zavar engem, de megbántani sem szeretném, hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem még mindig vissza akar húdítani, pedig megbeszéltük, hogy vége, többször is.
2011. dec. 25. 19:37
 1/4 yuda ***** válasza:

Megmondom őszintén nem tudok megoldást. Nekem egy ismerősöm van, aki folyamatosan köszönt minden jeles napon, névnap, szülinap, karácsony..stb... én is megmondtam kerek perec nem akarok közelebbi kapcsolatot, de ő ilyen "figyelmes" holott tényleg igyekszem olyan távolságtartó lenni, ahogy csak lehet udvarissági határokon belül. Én nem is keresem.

Úgy tűnik vannak emberek, akik nem veszik valamiért a lapot.

Szerintem úgy oldódik meg a dolog, ha talál magának valakit. Jobbat nem tudok nálad sem. Amíg élünk remélünk. . .

2011. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te pl nem tudod vele elképzelni, hogy talán mégis összejöjjetek...? Mióta udvarol?
2011. dec. 25. 19:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk mondjuk az is benne van a dologban, hogy nekem sincs senkim, igaz, volt valaki nem olyan rég, de nem lett belőle semmi komolyabb. Tudott is róla, de azt is tudja, hogy most szabad vagyok.
2011. dec. 25. 19:49
 4/4 yuda ***** válasza:

Nekem sincs senkim és én is szabad vagyok. Nem ez a gond, hanem ahogy említed, abszolut nem is akarom vele elképzelni az életem. Sajnos én is annyira udvarias vagyok, hogy nem fakad belőlem, hogy elküldjem melegebb éghajlatra, ráadásul okom sincs, mert végtelenül udvarias velem, de sosem bátorítottam. ha beszélek is vele, abszolut semleges témáról, de igyekeszem nem keresni a társaságát, mert látom ő jobban keresné és ettől főleg befékezek.

Egyszerűen van aki szimpatikus, és van aki nem. Van aki jó beszélgetőpartnernek, de semmiképpen nem tudnék elképzelni vele semmilyen kapcsolatot és ő ilyen.

Van olyan, aki annyira szimpatikus, hogy vele szívesen lennék, de ezt ki kell várni, hogy kölcsönös legyen. Vele pl. sosem lesz ilyen, mert nem az a típus, sem külső, sem belső tulajdonságaiban,- hangsúlyozom, hogy számomra, mert el tudom ismerni, hogy attól még lehet nagyszerű ember- csak én nem kívánok vele közelebbi kapcsolatot. Megtalálja zsák a foltját- szokták mondani, remélem te is megtalálod és ő is.. . .és én is :)

Ja, am. . . . pasi vagyok :)

2011. dec. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!