Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van a többi férfi goth?!...

Hol van a többi férfi goth?! Nem sok darkos csókát látok mostanába persze szórakozó helyeken vannak de csajokból van annyi mint a szemét.

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

A goth az mi? Mert hallottam már Goethe-ről és van Gogh ról, de goth-ról még nem. "...többi férfi goth" - ezek szerint sok van belőlük, és nők is vannak köztük. Ez valami szekta?


A darkos csóka hol költ? A dark idegen nyelven sötétet jelent, ha jól tudom. A csóka pedig madár. De akkor miért jár szórakozni?

2010. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj Angliába vagy Svédországba tuti találsz dögivel.

De amúgy ahogy te is írtad, ott vannak a szórakozóhelyeken, koncerteken, fesztiválokon, meg ilyesmik. Csajokból mindig is több lesz, mert őket nem nézik úgy le ha különcek így jobban be merik vállalni. A pasik meg ha festik magukat simán b*zinak nézik... ez Magyarország, egy fos.

2010. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
23:01: őrületesen jó volt a beszólásod, sírva röhögök, köszíííí:D
2010. máj. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ha megtalálod őket, légyszi szólj :D

Mondjuk én goth lány vagyok, de nem járok ilyen helyekre szórakozni, csak nagyobb koncertekre. Open air metal fest-en most lehet lesz egy-kettő :) Ha találok szólok :P

2010. máj. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát én is kint leszek(metalfeszt-en):) ott biztos lesznek sokan!

a kérdést csak azért tettem fel mert olyan mint ha egyedüli goth lennék a világba...(fiuként)

Csajok meg dögivel:D

persze ennek csak örülni tudok:)

2010. máj. 15. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk goth lányok sincsenek sokan (jó, ha öten vagyunk a városban), helyi goth srácokról álmodni sem merünk :D


L,19

2010. máj. 17. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy én Pesten sem látok olyan sok goth lányt (konkrétan inkább keveset), de lehet rossz körökben mozgok (btk:D)
2010. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
(03.43)...oda kéne becsapódnom:DXD
2010. máj. 17. 20:48
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek a Gyárba Nekromantikára, Memento Mori-ra... Meg a nyáron Fekete Zaj fesztiválra... Esek a gothok saját bulijai.


...igaz Metálfestre meg Hegyaljára is járnak, de ezeken tényleg "magunkfajták közt" lehet lenni.

2010. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!